Σάπες,

Τρίτη, 13 Οκτωβρίου 2026
18°C Πυκνή συννεφιά
Πυκνή συννεφιά

Ο καιρός σε Σάπες σήμερα θα είναι πυκνή συννεφιά και οι άνεμοι θα είναι βόρειοι με ένταση 3 Μπφ

  • Αισθητή Θερμ. ... 18°C
  • Άνεμοι ................. 3 Μπφ
  • Ποιότητα Αέρα .. AQI 29
  • Πίεση ................... 1015.76 mbar
  • Υγρασία .............. 66%
  • Βροχόπτωση .....77%
  • Δείκτης UV ......... 1
  • Σύννεφα ............. 100%
  • Ορατότητα ......... 37km
Ο Καιρός σε Σάπες ανά ώρα
00:00 Μερικώς νεφελώδης με χαμηλές βροχοπτώσεις 17°C 1 Μπφ
01:00 Νεφελώδης 16°C 1 Μπφ
02:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 15°C 1 Μπφ
03:00 Πυκνή συννεφιά 15°C 2 Μπφ
04:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 15°C 2 Μπφ
05:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 15°C 2 Μπφ
06:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 14°C 2 Μπφ
07:00 Πυκνή συννεφιά 14°C 2 Μπφ
08:00 Πυκνή συννεφιά 14°C 2 Μπφ
09:00 Πυκνή συννεφιά 15°C 3 Μπφ
10:00 Νεφελώδης με χαμηλή βροχόπτωση 16°C 3 Μπφ
11:00 Πυκνή συννεφιά 17°C 3 Μπφ
12:00 Νεφελώδης 18°C 3 Μπφ
13:00 Πυκνή συννεφιά 18°C 3 Μπφ
14:00 Πυκνή συννεφιά 18°C 3 Μπφ
15:00 Πυκνή συννεφιά 17°C 3 Μπφ
16:00 Πυκνή συννεφιά 17°C 3 Μπφ
17:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 16°C 4 Μπφ
18:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 15°C 4 Μπφ
19:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 14°C 4 Μπφ
20:00 Πυκνή συννεφιά 14°C 4 Μπφ
21:00 Πυκνή συννεφιά 14°C 4 Μπφ
22:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 13°C 4 Μπφ
23:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 12°C 4 Μπφ
00:00 Πυκνή συννεφιά 12°C 4 Μπφ
01:00 Πυκνή συννεφιά 11°C 5 Μπφ

Σάπες

Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2026
9 - 14°C Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες
Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες

Ο καιρός σε Σάπες θα είναι πυκνή συννεφιά και καταιγίδες και οι άνεμοι θα είναι βόρειοι με ένταση 5 Μπφ

  • Αισθητή Θερμ. ... 5 - 14°C
  • Άνεμοι ................. 5 Μπφ
  • Πίεση ................... 1020 mbar
  • Υγρασία .............. 80%
  • Βροχόπτωση .....90%
  • Δείκτης UV ......... 1
  • Σύννεφα ............. 100%
  • Ορατότητα ......... 3km
Ο Καιρός σε Σάπες ανά ώρα
00:00 Πυκνή συννεφιά 12°C 4 Μπφ
01:00 Πυκνή συννεφιά 11°C 5 Μπφ
02:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 11°C 5 Μπφ
03:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 11°C 5 Μπφ
04:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 11°C 5 Μπφ
05:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 10°C 5 Μπφ
06:00 Πυκνή συννεφιά και βροχόπτωση 10°C 5 Μπφ
07:00 Πυκνή συννεφιά και βροχόπτωση 10°C 5 Μπφ
08:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 9°C 5 Μπφ
09:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 10°C 5 Μπφ
10:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 11°C 5 Μπφ
11:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 11°C 5 Μπφ
12:00 Πυκνή συννεφιά και καταιγίδες 12°C 5 Μπφ
13:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 13°C 5 Μπφ
14:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 5 Μπφ
15:00 Πυκνή συννεφιά 14°C 5 Μπφ
16:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 5 Μπφ
17:00 Πυκνή συννεφιά 14°C 5 Μπφ
18:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 5 Μπφ
19:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 5 Μπφ
20:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 5 Μπφ
21:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 5 Μπφ
22:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 4 Μπφ
23:00 Πυκνή συννεφιά 12°C 4 Μπφ

Σάπες

Πέμπτη, 15 Οκτωβρίου 2026
8 - 19°C Μερικώς νεφελώδης με καταιγίδες
Μερικώς νεφελώδης με καταιγίδες

Ο καιρός σε Σάπες θα είναι μερικώς νεφελώδης με καταιγίδες και οι άνεμοι θα είναι βόρειοι με ένταση 3 Μπφ

  • Αισθητή Θερμ. ... 8 - 19°C
  • Άνεμοι ................. 3 Μπφ
  • Πίεση ................... 1021 mbar
  • Υγρασία .............. 59%
  • Βροχόπτωση .....30%
  • Δείκτης UV ......... 3
  • Σύννεφα ............. 71%
  • Ορατότητα ......... 15km
Ο Καιρός σε Σάπες ανά ώρα
00:00 Πυκνή συννεφιά 12°C 4 Μπφ
01:00 Πυκνή συννεφιά 12°C 4 Μπφ
02:00 Πυκνή συννεφιά 12°C 3 Μπφ
03:00 Πυκνή συννεφιά 11°C 2 Μπφ
04:00 Πυκνή συννεφιά 11°C 2 Μπφ
05:00 Πυκνή συννεφιά 11°C 1 Μπφ
06:00 Πυκνή συννεφιά 11°C 2 Μπφ
07:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 11°C 2 Μπφ
08:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 11°C 2 Μπφ
09:00 Πυκνή συννεφιά και χαμηλή βροχόπτωση 11°C 2 Μπφ
10:00 Πυκνή συννεφιά 13°C 2 Μπφ
11:00 Πυκνή συννεφιά 15°C 3 Μπφ
12:00 Πυκνή συννεφιά 17°C 3 Μπφ
13:00 Νεφελώδης 17°C 3 Μπφ
14:00 Μερικώς νεφελώδης 18°C 3 Μπφ
15:00 Μερικώς νεφελώδης 19°C 3 Μπφ
16:00 Κυρίως αίθριος 18°C 2 Μπφ
17:00 Αίθριος 17°C 2 Μπφ
18:00 Αίθριος 16°C 1 Μπφ
19:00 Αίθριος 15°C 1 Μπφ
20:00 Αίθριος 14°C 1 Μπφ
21:00 Αίθριος 13°C 2 Μπφ
22:00 Αίθριος 11°C 2 Μπφ
23:00 Κυρίως αίθριος 10°C 2 Μπφ

Ποιότητα Αέρα

Δείτε την ποιότητα του αέρα σε Σάπες σήμερα

Ο πιο σημαντικός τύπος ρύπανσης: Όζον

  • AQI 29
  • AQI_CO 1
  • AQI_NO2 1
  • AQI_GO3 29
  • AQI_SO2 0
  • AQI_PM2P5 12
  • AQI_PM10 3