ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Ο Αντετοκούνμπο σε καπό αυτοκινήτου (video)

Τον Γιάννη Αντετοκούνμπο επέλεξε εταιρία αυτοκινήτων του πρωταθλήματος Νascar για να διακοσμίσει το αγωνιστικό της όχημα.

 
Τον Γιάννη Αντετοκούνμπο επέλεξε εταιρία αυτοκινήτων του πρωταθλήματος Νascar για να διακοσμίσει το αγωνιστικό της όχημα. 

Στο καπό του αυτοκινήτου φιγουράρει ο σούπερ σταρ των Μιλγουόκι Μπακς, όπως ακριβώς είχε παρουσιαστεί στο εξώφυλλο των πασίγνωστων video game ΝΒΑ2Κ. Κι αφού πρώτα ο "Greek Freak" έγινε τοιχογραφία στο Μιλγουόκι, πλέον κοσμεί και το καπό ενός αγωνιστικού αυτοκινήτου του αμερικανικού πρωταθλήματος αυτοκινήτων Nascar!

 
Ολυμπιακός: Γήπεδο 15.000 θέσεων στο Ελληνικό οραματίζονται οι Αγγελόπουλοι
Μετά τις προγραμματικές δηλώσεις του πρωθυπουργού, Κυριάκου Μητσοτάκη, στη βουλή, όπου μεταξύ άλλων...
21.07.2019, 17:26
Ο Μανωλάς χορεύει τους παίχτες της Νάπολι... συρτάκι (video)
Ο Κώστας Μανωλάς ανήκει πλέον στην Νάπολι και τους χορεύει συρτάκι.
20.07.2019, 15:54
Κοντά σε συμφωνία με Τζον Φαν Σιπ για την Εθνική η ΕΠΟ
Άλλωστε, η ΕΠΟ, το διάστημα της αναζήτησης ενός αντικαταστάτη του Αναστασιάδη είχε ασχολήθηκε αρκετά με...
20.07.2019, 13:59
Οριστικό: Κατέθεσε συμμετοχή σε Α2 και Κύπελλο ο Ολυμπιακός
Τη διαδικασία για να αγωνιστεί την προσεχή σεζόν στην Α2 και στο Κύπελλο Ελλάδας κίνησε ο Ολυμπιακός.
19.07.2019, 20:26
Πρώτη συνεδρίαση της ομάδας εργασίας για τον Βοτανικό
Με την παρουσία του νεοεκλεγέντος Δημάρχου Αθηναίων Κώστα Μπακογιάννη και του Προέδρου του Παναθηναϊκού...
19.07.2019, 14:04
Συμφωνία ΠΑΟΚ με Κοεντράο
Τη σπουδαία μεταγραφή του Φάμπιο Κοεντράο ετοιμάζεται να ολοκληρώσει ο ΠΑΟΚ!
18.07.2019, 23:54
Το Λαύριο απέσυρε το αίτημα παραμονής του και επιβεβαίωσε το deal με Κύμη
Σε μία ενέργεια, με την οποία επιβεβαίωσε πως βρήκε τον δρόμο για να μείνει στην Α1, προέβη το Λαύριο.
18.07.2019, 00:33
Διέλυσε τη Φέγενορντ στην Ολλανδία ο Παναθηναϊκός
Ο Παναθηναϊκός πετούσε… φωτιές στις αντεπιθέσεις και εκμεταλλευόμενος την ταχύτητά του, αλλά και το μηδέν...