ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ


Το δεύτερο μέρος της εκπομπής για το μηχανισμό των Αντικυθήρων

Μη χάσετε την Κυριακή στις 10:00, από το ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ, το δεύτερο μέρος της ειδικής εκπομπής για το μηχανισμό των Αντικυθήρων.

 
Μη χάσετε την Κυριακή στις 10:00, από το ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ, το δεύτερο μέρος της ειδικής εκπομπής για το μηχανισμό των Αντικυθήρων.

Ακούστε το πρώτο μέρος της εκπομπής για το μηχανισμό των Αντικυθήρων, πατώντας ΕΔΩ
 
«Σιγά μη φοβηθώ»: Συναυλία στη μνήμη του Παύλου Φύσσα
Έξι χρόνια συμπληρώνονται από τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα και στο πλαίσιο αυτό η οικογένεια Φύσσα...
18.09.2019, 01:14
Sold out για Emma Shapplin στο Christmas Theater- Προστέθηκε έξτρα συναυλία
Η Γαλλίδα ντίβα της ποπ όπερας επιστρέφει και με έξτρα συναυλία!
17.09.2019, 13:09
RΕΜ: Προσφέρουν έσοδα από τραγούδι τους στους πληγέντες του τυφώνα Ντόριαν
“Τα έσοδα από το κομμάτι, το οποίο είναι διαθέσιμο στο Bandcamp, θα διατεθούν στη Merry Corps και στις...
17.09.2019, 10:24
Taste of Athens 2019 :Το μεγαλύτερο γαστρονομικό φεστιβάλ στον κόσμο επιστρέφει στην Αθήνα!
16.09.2019, 13:02
Εντυπωσιακή ταπετσαρία αλά Μπαγιέ εξιστορεί το Game of Thrones
Από την Μάχη του Χέιστινγκς έως τις μάχες των δράκων και του Γουίντερφελ.
16.09.2019, 12:30
Έφυγε από τη ζωή ο τραγουδιστής των «The Cars» Ρίκ Όκασεκ
Οι Cars μεσουράνησαν στα τέλη της δεκαετίας του 70 και στην αρχή της δεκαετίας του 80 με εμβληματικά...
16.09.2019, 12:18
Χάθηκε το Brexit: Κάλυψαν με λευκή μπογιά ολόκληρο το έργο του Bansky (pic)
Ω. Είχα προγραμματίσει, την ημέρα του Brexit, να αλλάξω το έργο στο Ντόβερ σε αυτό. Αλλά, κατά τα φαινόμενα...
16.09.2019, 11:01
Απεβίωσε σε ηλικία 70 ετών ο ρόκερ Έντι Μάνεϊ
"Η οικογένεια Μάνεϊ ανακοινώνει με λύπη της ότι ο Έντι έφυγε από τη ζωή σήμερα το πρωί", ανέφερε η ανακοίνωση.
13.09.2019, 19:33
Αυτοψία της Λίνας Μενδώνη στο ξενοδοχείο ΑΚΡΟΠΟΛ
Οι αρχιτεκτονικοί σχεδιασμοί του Σ. Μαγιάση για το ξενοδοχείο Ακροπόλ, της οδού Πατησίων, το ανέδειξαν σε...