ΠΑΡΑΞΕΝΑ


Καλιφόρνια: Αρκούδα εισέβαλε σε αστυνομικό τμήμα για ένα γεια

Μία αρκούδα αποφάσισε να κάνει μία γρήγορη επίσκεψη στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα στην Καλιφόρνια.

 
Έναν απρόσμενο επισκέπτη δέχτηκαν οι αστυνομικοί στο τμήμα του Τρούκι της Καλιφόρνια, κοντά στη λίμνη Ταχόε και φάνηκε να το διασκεδάζουν.

Η αρκούδα άνοιξε ανενόχλητη την πόρτα, μπήκε στο τμήμα και αφού έκανε έναν γρήγορο έλεγχο στο χώρο αποφάσισε να φύγει.

Οι αστυνομικοί ανέβασαν το υλικό από τις κάμερες ασφαλείας στη σελίδα στο facebook, γράφοντας πως «Ενθαρρύνουμε πάντα τους επισκέπτες να σταματούν και να μας λένε ένα γεια».


 
Trumpy bear: Αυτό είναι το νέο παιχνίδι που έχει τρελάνει το διαδίκτυο(vid)
Εσείς θα το αγοράζατε;
18.12.2018, 14:47
Εκλάπησαν λουκάνικα αξίας 1.000 ευρώ από χριστουγεννιάτικη αγορά
Επιδέξιος κλέφτης έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από χριστουγεννιάτικη αγορά στην πόλη Μπιτχαϊμ-Μπίσινγκεν...
18.12.2018, 11:50
Γυναίκα παθαίνει επιληψία.O 8 ετών γιος την σώζει παίρνοντας το τιμόνι(vid)
Η νεαρή μητέρα, άρχισε να τρέμει και αυτομάτως τα χέρια της άφησαν το τιμόνι με το αυτοκίνητο να μένει για...
14.12.2018, 12:54
Σάλος με την βάφτιση σε στυλ εξορκισμού (VIDEO)
Ο Ρώσος ιερέας σπρώχνει με δύναμη μέσα στην κολυμβήθρα ένα δίχρονο κοριτσάκι που ουρλιάζει.
14.12.2018, 10:56
Ο Βόλος έγινε viral- Το βίντεο με τη «χυλόπιτα» και την Lamborghini
Viral έχει γίνει τις τελευταίες ώρες το βίντεο που κάνει τον γύρο του διαδικτύου με ένα «κοινωνικό πείραμα»...
14.12.2018, 10:34
Άμα τρως το φαγητό του πελάτη (και σε πιάνουνε) χάνεις την δουλειά σου
Ο φωτογραφικός φακός στην Ινδία έπιασε στα πράσα έναν διανομέα φαγητού να τρώει μέρος του φαγητού που...
11.12.2018, 20:04
Ιρανός δασοφύλακας δίνει το φιλί της ζωής σε σαύρα που είχε πνιγεί (βίντεο)
Η συμβολή των ιρανών δασοφυλάκων για τη διάσωση της άγριας ζωής στη χώρα είναι πολύτιμη
11.12.2018, 19:32
Καλόγριες έπαιζαν το ταμείο της εκκλησίας σε καζίνο του Λας Βέγκας!
Δύο Αμερικανίδες καλόγριες, που εργάζονταν σε καθολικό σχολείο κοντά στο Λος Άντζελες, παραδέχθηκαν ότι...
11.12.2018, 11:19
Ποια η έκπληξη που επιφύλαξε ο Πούτιν στον Τσίπρα στη Μόσχα
Τί έπαιξε η ρωσική στρατιωτική ορχήστρα στον Έλληνα πρωθυπουργό;
07.12.2018, 14:38
Απολύθηκε δασκάλα γιατί είπε στους μαθητές ότι δεν υπάρχει ο Άγιος Βασίλης!
Οι γονείς των μαθητών της πρώτης δημοτικού στο σχολείο Cedar Hill του Μόντβιλ είπαν ότι χρειάστηκε να...
06.12.2018, 11:37

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 30  Επόμενη