Ίντερ Μαϊάμι: Όταν ο Μέσι πέφτει οι οπαδοί σηκώνονται... και φεύγουν από το γήπεδο- Δείτε το περιστατικό που έγινε viral

Δεκάδες οπαδοί των γηπεδούχων αποχώρησαν από τις κερκίδες του «DRV PNK Stadium» πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο ημίχρονο (!), εξαιτίας του γεγονότος πως ο Λιονέλ Μέσι αποχώρησε τραυματίας από το ματς

Σε μια ομολογουμένως περίεργη κίνηση που... χτυπάει άσχημα στο μάτι του απλού φιλάθλου, προέβησαν αρκετοί φίλοι της Ίντερ Μαϊάμι, στην χθεσινοβραδινή εντός έδρας νίκη της ομάδας του με σκορ 4-0 επί της Τορόντο FC.

Συγκεκριμένα, δεκάδες οπαδοί των γηπεδούχων αποχώρησαν από τις κερκίδες του «DRV PNK Stadium» πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο ημίχρονο (!), εξαιτίας του γεγονότος πως ο Λιονέλ Μέσι αποχώρησε τραυματίας από το ματς στο 37ο λεπτό...

Η αλήθεια είναι πως το μεγαλύτερο μέρος των φιλάθλων που παρακολουθούν τα εντός έδρας παιχνίδια της Ίντερ Μαϊάμι πηγαίνουν στο γήπεδο εξαιτίας του Αργεντινού, ωστόσο, μια τέτοια κίνηση όπως η χθεσινή, σίγουρα προσβάλλει τον Τίτο Μαρτίνεθ και τους ποδοσφαιριστές του.

Πηγή: sport-fm.gr