ΠΑΡΑΞΕΝΑ


«Ηρθε το Νι-Νι;!» Δείτε το σποτ του Νικολόπουλου για τις δημοτικές εκλογές

«Επιτέλους! Ήρθε το Νι-Νι;» ακούμε μια γυναίκα να ρωτάει τον κ. Νικολόπουλο στο καλτ σποτ, με την επεξήγηση «Νι-Νι=Νίκος Νικολόπουλος»!

 
Με ένα αμφιλεγόμενο τρόπο, που σίγουρα προσελκύει την προσοχή πάντως, ο Νίκος Νικολόπουλος παρουσίασε το όνομά του συνδυασμού του ενόψει των δημοτικών εκλογών στην Πάτρα. 

«Επιτέλους! Ήρθε το Νι-Νι;» ακούμε μια γυναίκα να ρωτάει τον κ. Νικολόπουλο στο καλτ σποτ, με την επεξήγηση στη λεζάντα «Νι-Νι=Νίκος Νικολόπουλος»!

Το σκηνικό θυμίζει… μαιευτήριο, με μπαλόνια και κουκλάκια, με τον κ. Νικολόπουλου να θέλει να δώσει την εικόνα ότι το δημοτικός συνδυασμός του Νέα Πάτρα είναι το καινούργιο που γεννιέται στην πόλη! 


 
Μια τυπική βόλτα στην πόλη (ενός ελέφαντα) - video
Μετά από μια ράθυμη περιδιάβαση στα αξιοθέατα της πόλης ο ελέφαντας πήρε την προβοσκίδα του κι έφυγε
26.03.2019, 12:01
Βρετανία: Έριξε τη Lamborgini του στον τοίχο μέσα σε δευτερόλεπτα (video)
Επέδειξε τη Lamborgini του για περίπου… 17 δευτερόλεπτα πριν καταλήξει σε τοίχο
26.03.2019, 08:25
LOST: Πτήση με προορισμό το Ντίσελντορφ προσγειώθηκε στο... Εδιμβούργο
Μάλιστα, το λάθος έγινε αντιληπτό κατόπιν… εορτής (μετά την προσγείωση) και- σύμφωνα με μαρτυρίες- ο πιλότος...
25.03.2019, 20:31
Γυμνή αλήθεια: Προσπάθησε να μπει στο αεροπλάνο χωρίς φύλο συκής (video)
Συνταξιδιώτες του 38χρονου δεν έχασαν την ευκαιρία να βιντεοσκοπήσουν με τα κινητά τους το αξιοπερίεργο θέαμα,
23.03.2019, 18:05
Ο Γιούρι Γκέλερ υπόσχεται ότι θα αποτρέψει το Brexit με τηλεπάθεια...!
Λέει στη Μέι με επιστολή του ότι δεν θα της επιτρέψει να οδηγήσει τη Βρετανία εκτός της ΕΕ
23.03.2019, 11:05
Tουρίστας είχε έναν ουραγκοτάγκο ναρκωμένο μέσα στη βαλίτσα του στο Μπαλί!
Οι αστυνομικοί βρήκαν στη βαλίτσα του έναν αρσενικό ουραγκοτάγκο ηλικίας δύο ετών, βαθιά ναρκωμένο μέσα σε...
23.03.2019, 09:11
Αγγλία: Σοκ για τη στάση σοκολατένιου λαγού-Αχ λαγουδάκι ξύλο που θα το φας
Ο λόγος του… σοκ στα ράφια της Marks και Spencer είναι ότι ο εν λόγω λαγός φαίνεται να επιδεικνύει...
21.03.2019, 09:35
Αυστραλία: Εντόπισαν ένα τεράστιο ψάρι και νόμιζαν ότι ήταν ψεύτικο!
Η Λινέτ Γκρτζέλακ ήταν σε παραλία κοντά στον ποταμό Μάρεϊ στη νότια Αυστραλία όταν εντόπισε ένα σπάνιο...
20.03.2019, 18:42
Βρετανός αγοράζει 144 χαρτιά υγείας για να αντιμετωπίσει ένα άτακτο Brexit
Μία γυναίκα από το Γουορκεστερσάιρ αποκάλεσε τον άντρα της τρελό, όταν εκείνος ξόδεψε πάνω από 600 δολάρια...
20.03.2019, 11:25
Ισραήλ: Υπουργός ψεκάζεται με το άρωμα… «φασισμός» (video)
Ο λόγος για την Αγιελέτ Σάκεντ, το σποτ της οποίας είχε ως στόχο να τρολάρει τις κατηγορίες περί φασισμού...
19.03.2019, 22:02

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 22  Επόμενη