ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Το tweet Μητσοτάκη για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο: Μας κάνεις περήφανους!

«Μας έφτιαξε τη μέρα» είπε επίσης ο επικεφαλής της ΝΔ μιλώντας στο Θέμα 104,6.

 
Ανάρτηση στο twitter για την ανάδειξη του Γιάννη Αντετοκούμπο σε MVP του NBA, έκανε ο πρόεδρος της ΝΔ Κυριάκος Μητσοτάκης:

«Μια μεγάλη αναγνώριση για ένα σπουδαίο αθλητή αλλά πάνω από όλα για ένα θαυμάσιο άνθρωπο που δεν ξεχνά από που ξεκίνησε! Gianni μας κάνεις υπερήφανους!».

«Μας έφτιαξε τη μέρα» είπε επίσης ο επικεφαλής της ΝΔ μιλώντας στο Θέμα 104,6.

 
«Χωρίζουν» Ολυμπιακός - Μάντζαρης, στην Ούνικς ο παίκτης
Λεπτομέρειες απομένουν για την αποχώρηση του Βαγγέλη Μάντζαρη από τον Ολυμπιακό, με τον διεθνή γκαρντ να...
17.07.2019, 14:51
NBA: Στους Μπακς και επισήμως ο Θανάσης
Συμπαίκτης του MVP του NBA Γιάννη Αντετοκούνμπο είναι και επίσημα ο αδερφός του Θανάσης, στους Μιλγουόκι...
17.07.2019, 06:42
Ανανέωσε ο Σπανούλης στον Ολυμπιακό
Τα ερυθρόλευκα θα συνεχίσει να φοράει και του χρόνου ο Βασίλης Σπανούλης καθώς στη συνάντηση του αρχηγού του...
17.07.2019, 01:21
Έτοιμος για τις αναμετρήσεις με Βικτόρια Πλζεν ο Ολυμπιακός
Πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο οι Πειραιώτες ήταν μπροστά 2-0 με γκολ των Μασούρα και Γκερέρο (4’...
16.07.2019, 23:38
Ταξίδεψε με άνεση στο 5ο Santorini Experience
- 50% έκπτωση από όλα τα νησιά του Αιγαίου.
16.07.2019, 18:27
Με Ολυμπιακό η νέα προκήρυξη της ΕΟΚ για την Α2
Ολυμπιακός και Κολοσσός προστέθηκαν στις ομάδες που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην Α2.
16.07.2019, 14:43
Ανακοίνωσε Γουάιλι η ΚΑΕ Παναθηναϊκός
Παίκτης του Παναθηναϊκού κι επίσημα ο Τζέικομπ Γουάιλι.
16.07.2019, 11:40
Τέλος από την Εθνική ο Αναστασιάδης, μένουν τα τυπικά του διαζυγίου
Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της Εθνικής πρέπει να θεωρείται ο Άγγελος Αναστασιάδης. Μαζί του αποχωρούν...
15.07.2019, 15:34
Eπίσημη η «βόμβα» Φριντέτ από τον Παναθηναϊκό
Ο Τζίμερ Φριντέτ είναι κι επίσημα παίκτης του Παναθηναϊκού.
15.07.2019, 13:54
Ο Τσιτσιπάς πάντα Νο 6 στον κόσμο, η Σάκκαρη στο Νο 30
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς δεν άλλαξε θέση και παρέμεινε στο Νο 6 της παγκόσμιας κατάταξης στο τένις