ΑΘΛΗΤΙΚΑ


NBA: Χωρίς Ντουράντ και στο game 3 οι Γουόριορς

Οι Γουόριορς θα στερηθούν τις υπηρεσίες του Κέβιν Ντουράντ και στον τρίτο τελικό του ΝΒΑ κόντρα στους Ράπτορς.

 
Οι Γουόριορς θα στερηθούν τις υπηρεσίες του Κέβιν Ντουράντ και στον τρίτο τελικό του ΝΒΑ κόντρα στους Ράπτορς. 

Ο «KD» δεν έχει ξεπεράσει ακόμη το πρόβλημα στη γάμπα, με την ομάδα του Γκόλντεν Στέιτ να ελπίζει πως θα τον έχει διαθέσιμο για το τέταρτο ματς της σειράς, η οποία είναι στο 1-1 μετά το break μέσα στο Τορόντο. 

Κάτι τέτοιο ουσιαστικά είπε ο Στιβ Κερ, ο οποίος πρόσθεσε πως ο Κλέι Τόμπσον είναι αμφίβολος, ενώ ο Αντρέ Ιγκουοντάλα αναμένεται να αγωνιστεί κανονικά. 
 
Ολυμπιακός: Γήπεδο 15.000 θέσεων στο Ελληνικό οραματίζονται οι Αγγελόπουλοι
Μετά τις προγραμματικές δηλώσεις του πρωθυπουργού, Κυριάκου Μητσοτάκη, στη βουλή, όπου μεταξύ άλλων...
21.07.2019, 17:26
Ο Μανωλάς χορεύει τους παίχτες της Νάπολι... συρτάκι (video)
Ο Κώστας Μανωλάς ανήκει πλέον στην Νάπολι και τους χορεύει συρτάκι.
20.07.2019, 15:54
Κοντά σε συμφωνία με Τζον Φαν Σιπ για την Εθνική η ΕΠΟ
Άλλωστε, η ΕΠΟ, το διάστημα της αναζήτησης ενός αντικαταστάτη του Αναστασιάδη είχε ασχολήθηκε αρκετά με...
20.07.2019, 13:59
Οριστικό: Κατέθεσε συμμετοχή σε Α2 και Κύπελλο ο Ολυμπιακός
Τη διαδικασία για να αγωνιστεί την προσεχή σεζόν στην Α2 και στο Κύπελλο Ελλάδας κίνησε ο Ολυμπιακός.
19.07.2019, 20:26
Πρώτη συνεδρίαση της ομάδας εργασίας για τον Βοτανικό
Με την παρουσία του νεοεκλεγέντος Δημάρχου Αθηναίων Κώστα Μπακογιάννη και του Προέδρου του Παναθηναϊκού...
19.07.2019, 14:04
Συμφωνία ΠΑΟΚ με Κοεντράο
Τη σπουδαία μεταγραφή του Φάμπιο Κοεντράο ετοιμάζεται να ολοκληρώσει ο ΠΑΟΚ!
18.07.2019, 23:54
Το Λαύριο απέσυρε το αίτημα παραμονής του και επιβεβαίωσε το deal με Κύμη
Σε μία ενέργεια, με την οποία επιβεβαίωσε πως βρήκε τον δρόμο για να μείνει στην Α1, προέβη το Λαύριο.
18.07.2019, 00:33
Διέλυσε τη Φέγενορντ στην Ολλανδία ο Παναθηναϊκός
Ο Παναθηναϊκός πετούσε… φωτιές στις αντεπιθέσεις και εκμεταλλευόμενος την ταχύτητά του, αλλά και το μηδέν...