ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Ο «Μίδας» του ΝΒΑ θα γίνει ο Αντετοκούνμπο

Την ευκαιρία να τινάξει την... μπάνκα του ΝΒΑ στο αέρα έχει ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, ο οποίος μετά τη σημερινή ανάδειξή του -για πρώτη φορά στην καριέρα του- στην κορυφαία πεντάδα της σεζόν απέκτησε το δικαίωμα να υπογράψει το 2020 supermax συμβόλαιο με τους Μιλγουόκι Μπακς και να γίνει ο παίκτης με το μεγαλύτερο σε οικονομικό επίπεδο στην ιστορία του ΝΒΑ!

 
Την ευκαιρία να τινάξει την... μπάνκα του ΝΒΑ στο αέρα έχει ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, ο οποίος μετά τη σημερινή ανάδειξή του -για πρώτη φορά στην καριέρα του- στην κορυφαία πεντάδα της σεζόν απέκτησε το δικαίωμα να υπογράψει το 2020 supermax συμβόλαιο με τους Μιλγουόκι Μπακς και να γίνει ο παίκτης με το μεγαλύτερο σε οικονομικό επίπεδο στην ιστορία του ΝΒΑ! 

O Giannis αναμένεται να αρχίσει τις διαπραγματεύσεις επέκτασης συνεργασίας με τα «Ελάφια» το καλοκαίρι του 2020, προκειμένου να συζητήσουν για νέο συμβόλαιο μέχρι το 2026 (σ.σ. θα αρχίζει από τη σεζόν 2021-22), το οποίο θα ξεπεράσει τα 247 εκατομμύρια δολάρια!
 
Πέθανε ο ολυμπιονίκης της πάλης Μπάμπης Χολίδης
Η ελληνική πάλη θρηνεί τον θάνατο του Μπάμπη Χολίδη.
26.06.2019, 20:15
Χρυσό η Άννα Κορακάκη στο Μινσκ
Η Άννα Κορακάκη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στα 25 μ. αεροβόλο πιστόλι στους δεύτερους Ευρωπαϊκούς Αγώνες...
26.06.2019, 15:39
Γιαννακόπουλος: Άκουσα αυτά που ήθελα από τον Μητσοτάκη, περιμένω πράξεις
Συγκρατημένα αισιόδοξος, αλλά και ικανοποιημένος από αυτά που άκουσε από τον Κυριάκο Μητσοτάκη δήλωσε ο...
26.06.2019, 14:13
Προκλητικές δηλώσεις για Αντετοκούνμπο: «Ο Γιάννης δεν είναι Έλληνας»
Τι δήλωσε ο Νιγηριανής καταγωγής πρόεδρος των Τορόντεο Ράπτορς
25.06.2019, 21:12
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Από τα Σεπόλια στην κορυφή του κόσμου
Τον τίτλο αυτό τον περίμεναν με μεγάλη προσμονή οι Μπακς και δεν έμειναν απλά στα συγχαρητήρια προς τον...
25.06.2019, 10:55
Το tweet Μητσοτάκη για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο: Μας κάνεις περήφανους!
«Μας έφτιαξε τη μέρα» είπε επίσης ο επικεφαλής της ΝΔ μιλώντας στο Θέμα 104,6.
25.06.2019, 09:10
Ο Γιάννης MVP της σεζόν στο NBA! (video)
Ιστορία έγραψε τα ξημερώματα της Τρίτης ο Γιάννης Αντετοκούνμπο.
25.06.2019, 07:09
Κόπα Αμέρικα: Ο Καβάνι «σκότωσε» τη Χιλή
Η Ουρουγουάη νίκησε 1-0 τη Χιλή στο 82’ στην τρίτη αγωνιστική του τρίτου ομίλου του Copa America της...
25.06.2019, 04:44
Μπάσκετ: «Μπέρδεμα» με την επιστροφή Ντένμον στον Παναθηναϊκό
Ο Παναθηναϊκός, μάλλον βιάστηκε να ανακοινώσει την επιστροφή του Αμερικανού γκαρντ για τα επόμενα δύο χρόνια,
25.06.2019, 02:08
Επίσημα Πεδουλάκης για δύο χρόνια στον Παναθηναϊκό
Ο Αργύρης Πεδουλάκης επέστρεψε στον πάγκο του Παναθηναϊκού κι επίσημα.
24.06.2019, 14:42

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 52  Επόμενη