ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Οπαδός πέταξε σοκολάτα για να χτυπήσει παίκτη κι αυτός την έφαγε! (vid)

Απίστευτη ήταν η αντίδραση του παίκτη της Σεντ Μίρεν Στέλιου Δημητρίου, όταν ένας άγνωστος του πέταξε σοκολάτα για να τον χτυπήσει, με τον ίδιο να την παίρνει και να την τρώει.

 
Με έξυπνο τρόπο αντιμετώπισε ο Στέλιος Δημητρίου την ενέργεια ενός φίλου της Γκρίνοκ να προσπαθήσει να τον χτυπήσει με μία σοκολάτα όταν πήγε να εκτελέσει ένα πλάγιο.

Αρχικά, ο Κύπριος αμυντικός της Σεντ Μίρεν γύρισε προς τον διαιτητή, όμως όταν κατάλαβε τι έγινε, γύρισε και με άνεση έφαγε ένα κομμάτι από τη σοκολάτα και συνέχισε το ματς αμέριμνος!


 
Είδε… άστρα στο Άμστερνταμ η ΑΕΚ
Η εξαιρετική στο πρώτο ημίχρονο ΑΕΚ πλήρωσε τις στιγμιαίες ολιγωρίες και την έλλειψη λύσεων γνωρίζοντας την...
20.09.2018, 08:08
Ch. League: «Κηδεία» στο Έτιχαντ, νίκες για Ρεάλ και Γιουβέντους
Η μεγάλη έκπληξη στο «Έτιχαντ» σημάδεψε την πρεμιέρα των ομίλων του Champions League.
20.09.2018, 00:32
Μακέντα: Ο Παναθηναϊκός μού δίνει πολλά νέα κίνητρα
Για την απόφασή του να πει το «ναι» στον Παναθηναϊκό μίλησε ο Φεντερίκο Μακέντα που αναφέρθηκε και στις...
19.09.2018, 18:07
Ο Γκεστράνιους «σφυρίζει» το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Ο Φιλανδός ρέφερι, πρώτης κατηγορίας στην UEFA, ορίστηκε στο ντέρμπι της Τούμπας.
19.09.2018, 15:50
Επιστροφή στα αθλητικά «θρανία» με τις Αθλητικές Ακαδημίες ΟΠΑΠ
Συνεχίζεται για τέταρτη χρονιά το επιτυχημένο πρόγραμμα του ΟΠΑΠ
19.09.2018, 15:42
Ιστορικό «χατ-τρικ» του Μέσι στο Champions League
Ρεκόρ στο εφετινό Champions League κατέγραψε ο Λιονέλ Μέσι, ο οποίος σημείωσε χατ-τρικ στη νίκη της...
19.09.2018, 01:30
Ch. League: Λύτρωσε τη Λίβερπουλ ο Φιρμίνο
Μπορεί να έμεινε στον πάγκο αρχικά, λόγω του τραυματισμού του στο μάτι, ωστόσο ο Φιρμίνo, έκανε την δουλειά...
19.09.2018, 00:43
Μάνατζερ Αντετοκούνμπο: Ο Βασιλακόπουλος είπε τον Γιάννη αρκούδα με χαλκά
Μία φοβερή καταγγελία έκανε ο Γιώργος Πάνου στον ΣΠΟΡ FM, καθώς ο μάνατζερ του Γιάννη Αντετοκούνμπο δήλωσε...
18.09.2018, 21:41
Ντέρμπι ΠΑΟΚ – Άρη στο Κύπελλο. Όλοι οι αγώνες αναλυτικά
ΠΑΟΚ και Άρης είναι στον ίδιο όμιλο (4ος) κάτι που σημαίνει ότι θα κονταροχτυπηθούν στον θεσμό του Κυπέλλου.
18.09.2018, 12:37
Θεός Άρης και στο «Βικελίδης» - Nίκη επί του Λεβαδειακού
Τρίτη νίκη για τον Άρη χωρίς να δεχτεί γκολ στο Πρωτάθλημα, αυτή τη φορά στη… φυσική του έδρα, με 2-0 επί...