ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Αποθέωσε τον Γιάννη ο Σακίλ Ο' Νιλ

Εγκώμια για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο από τον ζωντανό θρύλο του NBA.

 
Εγκώμια για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο από τον Σακίλ Ο Νιλ.

Ο θρυλικός παλαίμαχος σέντερ του NBA, έγραψε στο twitter ένα ιδιαίτερα εγκωμιαστικό σχόλιο για τον Greek Freak, παροτρύνοντας παράλληλα τον κόσμο να αγοράσει το βιντεοπαιχνίδι ΝΒΑ 2Κ19, όπου στο εξώφυλλό του θα φιγουράρει ο δικός μας Γιάννης. 

Ο διεθνής παίκτης των Μπακς και δύο φορές All-Star μπορεί να νιώθει ιδιαίτερη τιμή, αφού ένας «θρύλος» πιστεύει πως θα γίνει και ο ίδιος «θρύλος»!








 
Υπέστη έμφραγμα και κατέρρευσε στο γήπεδο ο προπονητής της Ντ Βουκουρεστίου
Σοκαριστικές στιγμές στο ρουμάνικο ντέρμπι ανάμεσα στη Ντιναμό Βουκουρεστίου και την Κραϊόβα.
21.07.2019, 22:50
Ολυμπιακός: Γήπεδο 15.000 θέσεων στο Ελληνικό οραματίζονται οι Αγγελόπουλοι
Μετά τις προγραμματικές δηλώσεις του πρωθυπουργού, Κυριάκου Μητσοτάκη, στη βουλή, όπου μεταξύ άλλων...
21.07.2019, 17:26
Ο Μανωλάς χορεύει τους παίχτες της Νάπολι... συρτάκι (video)
Ο Κώστας Μανωλάς ανήκει πλέον στην Νάπολι και τους χορεύει συρτάκι.
20.07.2019, 15:54
Κοντά σε συμφωνία με Τζον Φαν Σιπ για την Εθνική η ΕΠΟ
Άλλωστε, η ΕΠΟ, το διάστημα της αναζήτησης ενός αντικαταστάτη του Αναστασιάδη είχε ασχολήθηκε αρκετά με...
20.07.2019, 13:59
Οριστικό: Κατέθεσε συμμετοχή σε Α2 και Κύπελλο ο Ολυμπιακός
Τη διαδικασία για να αγωνιστεί την προσεχή σεζόν στην Α2 και στο Κύπελλο Ελλάδας κίνησε ο Ολυμπιακός.
19.07.2019, 20:26
Πρώτη συνεδρίαση της ομάδας εργασίας για τον Βοτανικό
Με την παρουσία του νεοεκλεγέντος Δημάρχου Αθηναίων Κώστα Μπακογιάννη και του Προέδρου του Παναθηναϊκού...
19.07.2019, 14:04
Συμφωνία ΠΑΟΚ με Κοεντράο
Τη σπουδαία μεταγραφή του Φάμπιο Κοεντράο ετοιμάζεται να ολοκληρώσει ο ΠΑΟΚ!
18.07.2019, 23:54
Το Λαύριο απέσυρε το αίτημα παραμονής του και επιβεβαίωσε το deal με Κύμη
Σε μία ενέργεια, με την οποία επιβεβαίωσε πως βρήκε τον δρόμο για να μείνει στην Α1, προέβη το Λαύριο.
18.07.2019, 00:33
Διέλυσε τη Φέγενορντ στην Ολλανδία ο Παναθηναϊκός
Ο Παναθηναϊκός πετούσε… φωτιές στις αντεπιθέσεις και εκμεταλλευόμενος την ταχύτητά του, αλλά και το μηδέν...