ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Απίθανο να ξαναπαίξει φέτος ο Ιμπραΐμοβιτς!

Αρκετά σοβαρό είναι το πρόβλημα στο γόνατο που αντιμετωπίζει ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς με τις πιθανότητες να προλάβει το υπόλοιπο της σεζόν να είναι ελάχιστες.

 
Δυσάρεστα ήταν τα νέα για τους ανθρώπους της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ από το μέτωπο του τραυματισμού του Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς.

Ο Σουηδός φορ τραυματίστηκε στο γόνατο λίγο πριν το φινάλε της χθεσινής αναμέτρησης απέναντι στην Άντερλεχτ για τα προημιτελικά του Europa League.

Σύμφωνα με το Sky Sports τα αποτελέσματα των εξετάσεων που υποβλήθηκε δεν ήταν καθόλου ενθαρρυντικά. Μάλιστα, οι Βρετανοί τονίζουν πως ο Ζοσέ Μουρίνιο είναι σχεδόν απίθανο να τον έχει ξανά στην διάθεσή του μέχρι το φινάλε της σεζόν που διανύουμε.

Πηγή: sport-fm.gr
 
Ch. League: Ισοφάρισε το ΑΠΟΕΛ ο Σωκράτης - Ιστορική νίκη για Λίβερπουλ
Ο ΑΠΟΕΛ έφερε ισόπαλο 1-1 με τη Ντόρτμουντ, παρά τις απώλειες των Ντε Καμάργκο και Βάτερμαν για τους ομίλους...
18.10.2017, 00:01
Νέο πρόβλημα στον Ολυμπιακό, εκτός και ο Στρέλνιεκς
Ευχέλαιο και γρήγορα στον Ολυμπιακό! Μετά τους Τίλι, Σπανούλη, Μάντζαρη και Παπανικολάου και ο Γιάνις...
17.10.2017, 20:39
Σκίμπε: Δύσκολη και επιθετική ομάδα η Κροατία
Πολύ δύσκολη αντίπαλο χαρακτήρισε την Κροατία ο ομοσπονδιακός τεχνικός, Μίχαελ Σκίμπε.
17.10.2017, 20:28
Λεμονής: Μπαρτσελόνα όπως… Γιουβέντους
Με φιλοσοφία ανάλογη με αυτή που αγωνίστηκε στο ματς κόντρα στη Γιουβέντους θα παραταχθεί ο Ολυμπιακός...
17.10.2017, 20:21
Χρυσή Ολυμπιονίκης κατήγγειλε το βιασμό της από συναθλητή της!
Σε μια συγκλονιστική ανάρτηση προχώρησε σήμερα η χρυσή Ολυμπιονίκης της Βαρκελώνης Τατιάνα Γκούτσου.
17.10.2017, 20:17
Με Κροατία στα μπαράζ για το Μουντιάλ η Εθνική!
Η Κροατία είναι το υψηλό εμπόδιο που πρέπει να ξεπεράσει η Ελλάδα για να βρεθεί στο Μουντιάλ της Ρωσίας.
17.10.2017, 15:18
Μάχη με το χρόνο δίνει ο Μανωλάς για να προλάβει τα μπαράζ
Οι φόβοι σχετικά με τον τραυματισμό του Κώστα Μανωλά επιβεβαιώθηκαν, αλλά όπως υποστηρίζουν οι Ιταλοί, ο...
17.10.2017, 14:17
Ζαρντίμ: Έχω περάσει πολλές δύσκολες στιγμές στη Μονακό
Ο Λεονάρντο Ζαρντίμ παραδέχθηκε τις δύσκολες στιγμές που περνά στη Μονακό, μετά την αποχώρηση των αστεριών...
17.10.2017, 14:08
Τότι: Μπροστά από Μέσι και Νεϊμάρ ο Ρονάλντο
Ο Φραντσέσκο Τότι ψήφισε… Κριστιάνο Ρονάλντο για τη Χρυσή Μπάλα.
17.10.2017, 14:05
Βράνιες: Θα επιστρέψουμε στην πρώτη θέση, είμαστε οι καλύτεροι
Τη βεβαιότητα πως η ΑΕΚ θα ανακτήσει σύντομα την πρωτοπορία στη Super League, αλλά και πως θα περάσει στην...