ΑΘΛΗΤΙΚΑ


F1: Νευρίασε ο Φέτελ και έκανε «απονομή» στον εαυτό του (video)

Απίστευτο σκηνικό στον Καναδά, με τον Σεμπάστιαν Φέτελ να αλλάζει τα νούμερα μπροστά στα μονοθέσια, έπειτα από την απόφαση που πήραν οι αγωνοδίκες, χαρίζοντας τη νίκη στον Χάμιλτον.

 
Απίστευτο σκηνικό στον Καναδά, με τον Σεμπάστιαν Φέτελ να αλλάζει τα νούμερα μπροστά στα μονοθέσια, έπειτα από την απόφαση που πήραν οι αγωνοδίκες, χαρίζοντας τη νίκη στον Χάμιλτον. 

Ο Γερμανός οδηγός είδε τους αγωνοδίκες να του στερούν τη νίκη στον Καναδά με την ποινή πέντε δευτερολέπτων και να τον ρίχνουν στη δεύτερη θέση της τελικής κατάταξης και αντέδρασε με τον τρόπο του. 

Ο Φέτελ άλλαξε τις ταμπέλες μπροστά που ήταν μπροστά στα μονοθέσια, βάζοντας το νούμερο 2 μπροστά στη Mercedes του Χάμιλτον και παίρνοντας το 1 που είχε τοποθετηθεί. 


 
Ο Μανωλάς χορεύει τους παίχτες της Νάπολι... συρτάκι (video)
Ο Κώστας Μανωλάς ανήκει πλέον στην Νάπολι και τους χορεύει συρτάκι.
20.07.2019, 15:54
Κοντά σε συμφωνία με Τζον Φαν Σιπ για την Εθνική η ΕΠΟ
Άλλωστε, η ΕΠΟ, το διάστημα της αναζήτησης ενός αντικαταστάτη του Αναστασιάδη είχε ασχολήθηκε αρκετά με...
20.07.2019, 13:59
Οριστικό: Κατέθεσε συμμετοχή σε Α2 και Κύπελλο ο Ολυμπιακός
Τη διαδικασία για να αγωνιστεί την προσεχή σεζόν στην Α2 και στο Κύπελλο Ελλάδας κίνησε ο Ολυμπιακός.
19.07.2019, 20:26
Πρώτη συνεδρίαση της ομάδας εργασίας για τον Βοτανικό
Με την παρουσία του νεοεκλεγέντος Δημάρχου Αθηναίων Κώστα Μπακογιάννη και του Προέδρου του Παναθηναϊκού...
19.07.2019, 14:04
Συμφωνία ΠΑΟΚ με Κοεντράο
Τη σπουδαία μεταγραφή του Φάμπιο Κοεντράο ετοιμάζεται να ολοκληρώσει ο ΠΑΟΚ!
18.07.2019, 23:54
Το Λαύριο απέσυρε το αίτημα παραμονής του και επιβεβαίωσε το deal με Κύμη
Σε μία ενέργεια, με την οποία επιβεβαίωσε πως βρήκε τον δρόμο για να μείνει στην Α1, προέβη το Λαύριο.
18.07.2019, 00:33
Διέλυσε τη Φέγενορντ στην Ολλανδία ο Παναθηναϊκός
Ο Παναθηναϊκός πετούσε… φωτιές στις αντεπιθέσεις και εκμεταλλευόμενος την ταχύτητά του, αλλά και το μηδέν...