ΠΑΡΑΞΕΝΑ


Ποια η έκπληξη που επιφύλαξε ο Πούτιν στον Τσίπρα στη Μόσχα

Τί έπαιξε η ρωσική στρατιωτική ορχήστρα στον Έλληνα πρωθυπουργό;

 
Ντέμη Ρούσσο έπαιξε η ρωσική στρατιωτική ορχήστρα στον Έλληνα πρωθυπουργό, εκπλήσσοντάς τον θετικά κατά την επίσημη επίσκεψή του στο Κρεμλίνο της Μόσχας.

Η ορχήστρα έπαιξε συγκεκριμένα στον πρωθυπουργό το «Πάρ' το φεγγάρι και κάν' το βέρα μου».


Ο πρωθυπουργός έφτασε στον Κήπο Αλεξάνδρου, όπου του αποδόθηκαν τιμές από άγημα και κατέθεσε στεφάνι.

Ο κ. Τσίπρας στη συνέχεια μετέβη στην πρωθυπουργική κατοικία όπου είχε συνάντηση με τον πρωθυπουργό Ντμίτρι Μεντβέντεφ ενώ στη συνέχεια συναντήθηκε με τον Ρώσο πρόεδρο, Βλαντιμίρ Πούτιν.



 
Trumpy bear: Αυτό είναι το νέο παιχνίδι που έχει τρελάνει το διαδίκτυο(vid)
Εσείς θα το αγοράζατε;
18.12.2018, 14:47
Εκλάπησαν λουκάνικα αξίας 1.000 ευρώ από χριστουγεννιάτικη αγορά
Επιδέξιος κλέφτης έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από χριστουγεννιάτικη αγορά στην πόλη Μπιτχαϊμ-Μπίσινγκεν...
18.12.2018, 11:50
Γυναίκα παθαίνει επιληψία.O 8 ετών γιος την σώζει παίρνοντας το τιμόνι(vid)
Η νεαρή μητέρα, άρχισε να τρέμει και αυτομάτως τα χέρια της άφησαν το τιμόνι με το αυτοκίνητο να μένει για...
14.12.2018, 12:54
Σάλος με την βάφτιση σε στυλ εξορκισμού (VIDEO)
Ο Ρώσος ιερέας σπρώχνει με δύναμη μέσα στην κολυμβήθρα ένα δίχρονο κοριτσάκι που ουρλιάζει.
14.12.2018, 10:56
Ο Βόλος έγινε viral- Το βίντεο με τη «χυλόπιτα» και την Lamborghini
Viral έχει γίνει τις τελευταίες ώρες το βίντεο που κάνει τον γύρο του διαδικτύου με ένα «κοινωνικό πείραμα»...
14.12.2018, 10:34
Άμα τρως το φαγητό του πελάτη (και σε πιάνουνε) χάνεις την δουλειά σου
Ο φωτογραφικός φακός στην Ινδία έπιασε στα πράσα έναν διανομέα φαγητού να τρώει μέρος του φαγητού που...
11.12.2018, 20:04
Ιρανός δασοφύλακας δίνει το φιλί της ζωής σε σαύρα που είχε πνιγεί (βίντεο)
Η συμβολή των ιρανών δασοφυλάκων για τη διάσωση της άγριας ζωής στη χώρα είναι πολύτιμη
11.12.2018, 19:32
Καλόγριες έπαιζαν το ταμείο της εκκλησίας σε καζίνο του Λας Βέγκας!
Δύο Αμερικανίδες καλόγριες, που εργάζονταν σε καθολικό σχολείο κοντά στο Λος Άντζελες, παραδέχθηκαν ότι...
11.12.2018, 11:19
Ποια η έκπληξη που επιφύλαξε ο Πούτιν στον Τσίπρα στη Μόσχα
Τί έπαιξε η ρωσική στρατιωτική ορχήστρα στον Έλληνα πρωθυπουργό;
07.12.2018, 14:38
Απολύθηκε δασκάλα γιατί είπε στους μαθητές ότι δεν υπάρχει ο Άγιος Βασίλης!
Οι γονείς των μαθητών της πρώτης δημοτικού στο σχολείο Cedar Hill του Μόντβιλ είπαν ότι χρειάστηκε να...
06.12.2018, 11:37

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 30  Επόμενη