ΠΑΡΑΞΕΝΑ


«Ημέρα Χωρίς Παντελόνι» στο Μετρό του Λονδίνου

Την εμφάνισή της και στο Λονδίνο μετά τις ΗΠΑ έκανε η «Ημέρα Χωρίς Παντελόνι στο Μετρό».

 
Την εμφάνισή της και στο Λονδίνο μετά τις ΗΠΑ έκανε η «Ημέρα Χωρίς Παντελόνι στο Μετρό».

Οι Λονδρέζοι έβγαλαν τα παντελόνια τους και κυκλοφορήσαν για μία μέρα μόνο με τα εσώρουχα στις συγκοινωνίες.

Δείτε τις φωτογραφίες




























 
Βανκούβερ: Θεωρούν το όνομα «Moby Dick» προσβλητικό (!)
Εστιάτορας στον Καναδά αποφάσισε να επεκτείνει την επιτυχημένη επιχείρηση του από το White Rock και στο...
19.01.2017, 17:28
Αλσατία: Αγριογούρουνο απολαμβάνει το μπάνιο του σε πισίνα
Ένα ζευγάρι στην Αλσατία ξυπνώντας το πρωί αντίκρισε στην αυλή του σπιτιού του ένα παράξενο θέαμα.
18.01.2017, 18:01
Ένας στους πέντε ανθρώπους ακούει ό,τι βλέπει
Αυτό αναφέρει μια νέα βρετανική επιστημονική έρευνα, σύμφωνα με την οποία πολλοί περισσότεροι άνθρωποι από...
18.01.2017, 10:27
Γνωρίστε το έντομο... Ντόναλντ Τραμπ
Είναι ένα μικρό λεπιδόπτερο έντομο, ένας σκόρος μόλις εννέα χιλιοστών, που έχει ένα περίεργο κεφάλι, το...
18.01.2017, 09:28
Αλλεργική στον σύζυγό της και με χαρτί γιατρού!
Μια 29χρονη γυναίκα από τη Μινεσότα των ΗΠΑ είναι αλλεργική στον σύζυγό της, σε βαθμό που δεν μπορεί να τον...
16.01.2017, 17:38
Σχολείο έβαλε εργασία με αντικείμενο την σεξουαλική κακοποίηση 8χρονης!
Άσκηση της κακιάς ώρας…
13.01.2017, 21:13
Λάρισα: Σκι και σκέιτμπορντ δεμένοι σε αυτοκίνητο (video)
Σκι και σκέιτ δεμένοι με σχοινό από αυτοκίνητο.
11.01.2017, 06:39
ΗΠΑ: Στη φυλακή γιατί μπέρδεψαν τα περιττώματα της γάτας του με μεθαμφεταμίνη!
Η αστυνομία σταμάτησε το αυτοκίνητό του στις αρχές Δεκεμβρίου
10.01.2017, 19:09
«Ημέρα Χωρίς Παντελόνι» στο Μετρό του Λονδίνου
Την εμφάνισή της και στο Λονδίνο μετά τις ΗΠΑ έκανε η «Ημέρα Χωρίς Παντελόνι στο Μετρό».
10.01.2017, 06:12
Τορόντο: «Σεσημασμένοι» σκίουροι κλέβουν 40 σοκολατένιες μπάρες από κατάστημα (Video)
Μία ομάδα «σεσημασμένων» σκίουρων κατάφερε να κλέψει 40 μπάρες σοκολάτας από κατάστημα τροφίμων στο Τορόντο...
09.01.2017, 18:01

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 14  Επόμενη