ΑΘΛΗΤΙΚΑ


O Μάρκους Μπεργκ μιλάει για το νέο συμβόλαιό του στο PAO TV (video)

Χαρούμενος, αποφασισμένος και αισιόδοξος. Λίγο μετά τη συμφωνία για την επέκταση του συμβολαίου του με τον Παναθηναϊκό ως το 2019, ο Μάρκους Μπεργκ άνοιξε την καρδιά του στους εκπροσώπους του Τύπου.

 
Πιο ήρεμος αφού έγινε αυτό που επιθυμούσε εξ αρχής, αλλά ταυτόχρονα και αποφασισμένος να οδηγήσει την ομάδα του σε τίτλους εμφανίστηκε ο Μάρκους Μπεργκ ενώπιον των εκπροσώπων του Τύπου μετά τη συμφωνία που τον «δένει» με τον Παναθηναϊκό μέχρι το 2019.

Δείτε τον Σουηδό φορ να μιλά για το νέο του συμβόλαιο, αλλά και τα όνειρα που κάνει για τη συνέχειά του με το «τριφύλλι» στο στήθος:

Δείτε το βίντεο:


 
Παραμένουν στην ΚΕΔ Περέιρα και Μάριν - Ξένοι διαιτητές και του χρόνου
Στον προεδρικό θώκο της ΚΕΔ θα παραμείνει ο Βίτορ Μέλο Περέιρα όπως ανέφερε ο Μπιόρν Βάσαλο στη συνέντευξη...
22.05.2019, 12:48
NBA: Ισοφάρισαν οι Ράπτορς - Πάλεψε ο Γιάννης
Ούτε στο δεύτερο ματς στο Τορόντο κατάφεραν οι Μπακς να κάνουν το break που θα τους έφερνε μια ανάσα από...
22.05.2019, 06:21
Το συγκινητικό «αντίο» του Χάμιλτον στον Λάουντα
Με μια ανάρτησή στο προφίλ του στο instagram ο Λιούις Χάμιλτον αποχαιρέτησε τον Νίκι Λάουντα.
21.05.2019, 21:20
«Έφυγε» ο θρύλος της Formula 1 Νίκι Λάουντα
Ένας θρυλικός πιλότος της Formula 1, που έγραψε ιστορία και πλήρωσε τόσο ακριβά την αγάπη του για το...
21.05.2019, 05:00
Νικητής με σκορ 20-0 ο Παναθηναϊκός και μηδενισμός για τον Ολυμπιακό!
Στον Παναθηναϊκό και τυπικά το… ροζ φύλλο του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό!
20.05.2019, 19:43
Ο Ολυμπιακός δεν κατεβαίνει στο ΟΑΚΑ για το ντέρμπι με τον ΠΑΟ
Η ΚΑΕ Ολυμπιακός ενημέρωσε επίσημα την αστυνομία πως δεν θα κατέβει στο ΟΑΚΑ για το ματς με τον Παναθηναϊκό.
20.05.2019, 13:44
Βολιβία: Η στιγμή που διαιτητής καταρρέει μέσα σε γήπεδο και πεθαίνει (vid)
Αξιοσημείωτο είναι ότι το ματς συνεχίστηκε κανονικά μέχρι τέλους
20.05.2019, 09:16
NBA: «Κλείδωσαν» τον Γιάννη και μείωσαν σε 2-1 οι Ράπτορς
Έχουν δρόμο ακόμη οι τελικοί της Ανατολής, καθώς οι Ράπτορς απάντησαν στους Μπακς νικώντας μετά από δύο...