ΖΩΗ


Χιού Λόρι για Εθνική Ελλάδας: Nα δώσει κάποιος μια αγκαλιά στον Γκέκα!

"Ο καημένος ο Γκέκας. Ελπίζω κάποιος να του δώσει μια αγκαλιά...."

 
Με το δικό του γλαφυρό τρόπο σχολίασε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Twitter o δημοφιλής βρετανός ηθοποιός και σκηνοθέτης Χιου Λόρι (ευρέως γνωστός από το ρόλο του ως Γκρέγκορι Χάους στην τηλεοπτική σειρά "House MD") το σουτ του Φάνη Γκέκα στα πέναλτι και την απόκρουση του πορτιέρο της Κόστα Ρίκα Κέιλορ Νάβας.



«Ο καημένος ο Γκέκας. Ελπίζω κάποιος να τού δώσει μια αγκαλιά. Μεγάλο σουτ, μεγαλύτερη απόκρουση» τόνισε ο φανατικός ποδοσφαιρόφιλος (βρετανός γαρ) Λόρι.

«Ω Θεέ μου αυτά τα πέναλτι» είχε σχολιάσει νωρίτερα, ενώ για τη νίκη της Κόστα Ρίκα ανέφερε χαρακτηριστικά «Εσύ όμορφη Κόστα Ρίκα».

 
H πρώτη κοντινή φωτογραφία του Άρτσι για την ημέρα του Πατέρα (φωτογραφίες)
Το βασιλικό ζευγάρι επέλεξε τη σημερινή ημέρα που είναι η γιορτή του Πατέρα, για να δημοσιεύσει φωτογραφία...
16.06.2019, 16:25
Στους Jethro Tull ο πρόεδρος της ΝΔ Κ. Μητσοτάκης με την κόρη του
15.06.2019, 22:53
Γαλλία: Με ιλίγγους και πονοκεφάλους νοσηλεύεται ο Αλέν Ντελόν
Τα συμπτώματα αυτά πιθανόν οφείλονται στην καρδιακή αρρυθμία από την οποία πάσχει ο ηθοποιός
14.06.2019, 21:13
Εμφάνιση έκπληξη της Κιμ Καρντάσιαν στον Λευκό Οίκο (Video+pics)
Η σταρ των ριάλιτι, Κιμ Καρντάσιαν επισκέφθηκε τον Λευκό Οίκο προκειμένου να βοηθήσει το πρόγραμμα που...
14.06.2019, 10:18
Ένα παιδί μετράει τις λέξεις: Προσφυγόπουλο διδάσκει ελληνικά μέσω Facebook
Ο νεαρός Παλαιστίνιος πιστεύει ότι οι πρόσφυγες που φθάνουν στην Ελλάδα πρέπει να καταβάλουν προσπάθεια να...
13.06.2019, 16:49
Oι αδελφοί Αντετοκούνμπο το... έριξαν στο χορό, και είναι ταλαντούχοι (vid)
Αναμένουμε εναγωνίως και τους υπόλοιπους δύο αδελφούς (Θανάσης και Αλέξης) να δείξουν εάν το ‘χουν ως...
12.06.2019, 22:37
Παγκόσμια Ημέρα κατά της παιδικής εργασίας: Νέα στοιχεία για το φαινόμενο
Η παιδική εργασία φαίνεται ότι θα συνεχίσει να αποτελεί φαινόμενο γερά ριζωμένο κυρίως στις φτωχιές κοινωνίες.
12.06.2019, 08:53
Ο Αρκάς για τη «μετακόμιση» από το Μαξίμου και το ηθικό πλεονέκτημα
Tη «μετακόμιση» του ΣΥΡΙΖΑ από το Μέγαρο Μαξίμου σχολιάζει ο Αρκάς με νέο του σκίτσο, συνδυαστικά με τη...
11.06.2019, 21:08
Στον Βοϊδομάτη για ράφτινγκ ο Κώστας Καραμανλής (φωτο)
Ο Κώστας Καραμανλής ήταν ευδιάθετος και έβγαλε selfies
11.06.2019, 18:02
Οι ήρωες της DIGEA ταξίδεψαν στο Ηράκλειο Κρήτης
Περισσότερα από 200 παιδιά ήταν αυτή τη φορά οι Ήρωες της Digea στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε το...