ΠΑΡΑΞΕΝΑ


Mπραντ… Πιτάκης: Ο Μπραντ Πιτ είχε σωσία από τη λεβεντογέννα Κρήτη

Κάποιοι κάνουν λόγο για… Μπραντ Πιτάκη, άλλοι για έλληνα πρόγονο του «Κρητίκαρου» Μπραντ Πιτ, ενώ κάποιοι το… ρίχνουν στο υπερφυσικό υποστηρίζοντας μισοαστεία – μισοσοβαρά ότι ο Πιτ είναι… βρικόλακας.

 
Μεγάλο θόρυβο, ειδικά στους οπαδούς του Μπραντ Πιτ, προκάλεσε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μια φωτογραφία με τρεις Κρητικούς, εκ των οποίων ο ένας είναι… φτυστός ο αστέρας του Χόλιγουντ!

Κάποιοι κάνουν λόγο για… Μπραντ Πιτάκη, άλλοι για έλληνα πρόγονο του «Κρητίκαρου» Μπραντ Πιτ, ενώ κάποιοι το… ρίχνουν στο υπερφυσικό υποστηρίζοντας μισοαστεία – μισοσοβαρά ότι ο Πιτ είναι… βρικόλακας, καθότι το ενσταντανέ πρέπει να αναγάγεται στις αρχές του περασμένου αιώνα!

H φωτογραφία έχει δημοσιευτεί ως τώρα σε έγκυρους ιστότοπους, οπότε δεν φαίνεται να είναι πλαστή, επομένως καλό είναι να ξαναδούμε το γενεαλογικό δέντρο του σύντεκνου Πιτάκη μήπως και τον εντάξουμε στη χορεία των διάσημων ομογενών μας. Όντως λεβεντογέννα η Κρήτη, θα μας έλεγε κάποιος οπαδός του Πιτ.

Τώρα απομένει να βρούμε και μια ελληνίδα σωσία της Αντζελίνας Τζολί, κι ας μην κατάγεται από την Κρήτη αλλά από το Μαρούσι.




 
Ποια η έκπληξη που επιφύλαξε ο Πούτιν στον Τσίπρα στη Μόσχα
Τί έπαιξε η ρωσική στρατιωτική ορχήστρα στον Έλληνα πρωθυπουργό;
07.12.2018, 14:38
Απολύθηκε δασκάλα γιατί είπε στους μαθητές ότι δεν υπάρχει ο Άγιος Βασίλης!
Οι γονείς των μαθητών της πρώτης δημοτικού στο σχολείο Cedar Hill του Μόντβιλ είπαν ότι χρειάστηκε να...
06.12.2018, 11:37
Λεβέντης:Ο Τσίπρας δεν θα επικυρώσει τις Πρέσπες,θα πετάξει τη μπάλα στη ΝΔ
Σύμφωνα με τον κ. Λεβέντη, «η Ένωση Κεντρώων έχει επανειλημμένα τονίσει ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι...
05.12.2018, 13:28
Κίνα: Τα χρήματα δεν αποτελούν πλέον προτεραιότητα στην επιλογή εργασίας!
Πάνω από 450.000 προπτυχιακοί φοιτητές και πάνω από 30.000 επιχειρήσεις σε όλη τη χώρα συμμετείχαν στην...
05.12.2018, 12:34
Μάνδρα: Μάλωσαν με τον ιδιοκτήτη για το ποιος θα κατεδαφίσει το αυθαίρετο!
Απαγόρευσαν την κατεδάφιση αυθαίρετου στον ιδιοκτήτη του γιατί δεν είχε την απαιτούμενη άδεια
05.12.2018, 12:31
Βρέθηκε πάλι η Ατλαντίδα; Οι επιστήμονες διαφωνούν
Εταιρεία με έδρα την Βρετανία ισχυρίζεται ότι βρήκε την κραταιά πόλη της αρχαιότητας στις ακτές της Ισπανίας.
03.12.2018, 15:59
Σε στενή επαφή με τη Φύση: Η περιοχή της Ελλάδας με 43.000 σπίτια χωρίς WC
Η απογραφή κατοικιών της ΕΛΣΤΑΤ δείχνει ότι 43.046 από τις 381.243 κατοικίες που υπάρχουν στην Κρήτη είτε δε...
03.12.2018, 11:57
Αεροσυνοδός δείχνει έναν σέξι(;) τρόπο για να φορέσεις το σωσίβιο (βίντεο)
Έχει το απαιτούμενο ταλέντο ο αεροσυνοδός; Θα έκανε την πτήση σας ευκολότερη ή μήπως χειρότερη;
03.12.2018, 09:03
Βόλος: Δάγκωσε τους αστυνομικούς που τον σταμάτησαν για έλεγχο
Οι αστυνομικοί αναγκάστηκαν να τον κυνηγήσουν, ενώ ο δράστης τους προκάλεσε σωματικές βλάβες δαγκώνοντας...