ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Δώρο φανέλα με προσωπική αφιέρωση στον Σπανούλη από τον Giannis

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έστειλε δώρο τη φανέλα του με προσωπική αφιέρωση στον Βασίλη Σπανούλη.

 
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έστειλε δώρο τη φανέλα του με προσωπική αφιέρωση στον Βασίλη Σπανούλη. 

Ο αρχηγός του Ολυμπιακού θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς φίλους
του στο Instagram τη χαρά για το δώρο του σούπερ σταρ των Μιλγουόκι Μπακς.

«Στον V Span 7» αναφέρει το μήνυμα του Έλληνα αστέρα των «ελαφιών», όπως διακρίνεται στο σχετικό βίντεο που ανάρτησε ο Σπανούλης.

«Ευχαριστώ για την φανέλα φίλε!!!! Τιμή και περηφάνια όλων μας, να σε βλέπουμε να παίζεις και να εκπροσωπείς την πατρίδα μας», απάντησε ο αρχηγός του Ολυμπιακού.




 
Το Λαύριο απέσυρε το αίτημα παραμονής του και επιβεβαίωσε το deal με Κύμη
Σε μία ενέργεια, με την οποία επιβεβαίωσε πως βρήκε τον δρόμο για να μείνει στην Α1, προέβη το Λαύριο.
18.07.2019, 00:33
Διέλυσε τη Φέγενορντ στην Ολλανδία ο Παναθηναϊκός
Ο Παναθηναϊκός πετούσε… φωτιές στις αντεπιθέσεις και εκμεταλλευόμενος την ταχύτητά του, αλλά και το μηδέν...
18.07.2019, 00:00
«Χωρίζουν» Ολυμπιακός - Μάντζαρης, στην Ούνικς ο παίκτης
Λεπτομέρειες απομένουν για την αποχώρηση του Βαγγέλη Μάντζαρη από τον Ολυμπιακό, με τον διεθνή γκαρντ να...
17.07.2019, 14:51
NBA: Στους Μπακς και επισήμως ο Θανάσης
Συμπαίκτης του MVP του NBA Γιάννη Αντετοκούνμπο είναι και επίσημα ο αδερφός του Θανάσης, στους Μιλγουόκι...
17.07.2019, 06:42
Ανανέωσε ο Σπανούλης στον Ολυμπιακό
Τα ερυθρόλευκα θα συνεχίσει να φοράει και του χρόνου ο Βασίλης Σπανούλης καθώς στη συνάντηση του αρχηγού του...
17.07.2019, 01:21
Έτοιμος για τις αναμετρήσεις με Βικτόρια Πλζεν ο Ολυμπιακός
Πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο οι Πειραιώτες ήταν μπροστά 2-0 με γκολ των Μασούρα και Γκερέρο (4’...
16.07.2019, 23:38
Ταξίδεψε με άνεση στο 5ο Santorini Experience
- 50% έκπτωση από όλα τα νησιά του Αιγαίου.
16.07.2019, 18:27
Με Ολυμπιακό η νέα προκήρυξη της ΕΟΚ για την Α2
Ολυμπιακός και Κολοσσός προστέθηκαν στις ομάδες που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην Α2.
16.07.2019, 14:43
Ανακοίνωσε Γουάιλι η ΚΑΕ Παναθηναϊκός
Παίκτης του Παναθηναϊκού κι επίσημα ο Τζέικομπ Γουάιλι.
16.07.2019, 11:40
Τέλος από την Εθνική ο Αναστασιάδης, μένουν τα τυπικά του διαζυγίου
Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της Εθνικής πρέπει να θεωρείται ο Άγγελος Αναστασιάδης. Μαζί του αποχωρούν...