ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Το μήνυμα του Κασίγιας μετά την καρδιακή προσβολή

Με την ανάρτησή του ο Κασίγιας θέλησε να καθησυχάσει τον κόσμο, αλλά και να τον ευχαριστήσει για το ενδιαφέρον που έδειξε.

 
Στην περιπέτεια υγείας που είχε την Τετάρτη αναφέρθηκε ο 38χρονος τερματοφύλακας Ίκερ Κασίγιας, με μήνυμά του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. 

Με την ανάρτησή του θέλησε να καθησυχάσει τον κόσμο, αλλά και να τον ευχαριστήσει για το ενδιαφέρον που έδειξε.

«Όλα είναι υπό έλεγχο εδώ. Μία μεγάλη τρομάρα, αλλά η δύναμη μας παραμένει άθικτη. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για τα μηνύματα και την αγάπη σας», έγραψε ο Κασίγιας μετά την καρδιακή προσβολή που υπέστη.

 
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Από τα Σεπόλια στην κορυφή του κόσμου
Τον τίτλο αυτό τον περίμεναν με μεγάλη προσμονή οι Μπακς και δεν έμειναν απλά στα συγχαρητήρια προς τον...
25.06.2019, 10:55
Το tweet Μητσοτάκη για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο: Μας κάνεις περήφανους!
«Μας έφτιαξε τη μέρα» είπε επίσης ο επικεφαλής της ΝΔ μιλώντας στο Θέμα 104,6.
25.06.2019, 09:10
Ο Γιάννης MVP της σεζόν στο NBA! (video)
Ιστορία έγραψε τα ξημερώματα της Τρίτης ο Γιάννης Αντετοκούνμπο.
25.06.2019, 07:09
Κόπα Αμέρικα: Ο Καβάνι «σκότωσε» τη Χιλή
Η Ουρουγουάη νίκησε 1-0 τη Χιλή στο 82’ στην τρίτη αγωνιστική του τρίτου ομίλου του Copa America της...
25.06.2019, 04:44
Μπάσκετ: «Μπέρδεμα» με την επιστροφή Ντένμον στον Παναθηναϊκό
Ο Παναθηναϊκός, μάλλον βιάστηκε να ανακοινώσει την επιστροφή του Αμερικανού γκαρντ για τα επόμενα δύο χρόνια,
25.06.2019, 02:08
Επίσημα Πεδουλάκης για δύο χρόνια στον Παναθηναϊκό
Ο Αργύρης Πεδουλάκης επέστρεψε στον πάγκο του Παναθηναϊκού κι επίσημα.
24.06.2019, 14:42
Στους «8» η Αργεντινή κόντρα στη Βενεζουέλα
Οι Κολομβιανοί καθάρισαν 1-0 την Παραγουάη με γκολ του Κουέγιαρ (31’) και έφτασαν τους εννέα πόντους στον...
24.06.2019, 00:08
«Ασημένια» στους Ευρωπαϊκούς του Μινσκ η Άννα Κορακάκη
Την πρώτη θέση κατέλαβε η Ζοράνα Αρούνοβιτς από την Σερβία.
23.06.2019, 14:27
Navarino Challenge: Ενισχύονται οι δράσεις στη Μεσσηνία
Το “Navarino Challenge” επιστρέφει για 7η συνεχή χρονιά, 11-13 Οκτωβρίου 2019, στη Μεσσηνία και την Costa...
22.06.2019, 20:06
Τρέξε με θέα την Καλντέρα στο 5ο Santorini Experience
Η Ρεάλ Μαδρίτης στη Σαντορίνη!
21.06.2019, 19:58

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 52  Επόμενη