ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Ανακοίνωσε Πρίγιοβιτς η Αλ Ιτιχάντ!

Οριστικά παίκτης της Αλ Ιτιχάντ ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς, που αποκτήθηκε με την καταβολή ρήτρας 10 εκατ. ευρώ στον ΠΑΟΚ.

 
Παίκτης της Αλ Ιτιχάντ είναι κι επίσημα ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς.

Η ομάδα της Σαουδικής Αραβίας ανακοίνωσε την απόκτηση του Σέρβου φορ, αφού κατέβαλε στον ΠΑΟΚ τη ρήτρα των 10 εκατ. ευρώ που προβλεπόταν στο συμβόλαιό του.

Ο 28χρονος άσος θα εισπράξει για 4,5 χρόνια περίπου 25 εκατ. ευρώ, που μαζί με τα μπόνους μπορούν να φτάσουν και αρκετά πάνω από τα 30 εκατ. ευρώ συνολικά.

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» χάνει τον κορυφαίο σκόρερ του και ήδη κινείται για την αντικατάστασή του.

ΠΗΓΗ: SPORT-FM
 
Navarino Challenge 2019: Φιλικό προς το περιβάλλον
Το “Navarino Challenge” αποτελεί ένα πρότυπο διοργάνωσης, που προσφέρει τη δυνατότητα ενημέρωσης, αλλά και...
27.06.2019, 14:14
Πέθανε ο ολυμπιονίκης της πάλης Μπάμπης Χολίδης
Η ελληνική πάλη θρηνεί τον θάνατο του Μπάμπη Χολίδη.
26.06.2019, 20:15
Χρυσό η Άννα Κορακάκη στο Μινσκ
Η Άννα Κορακάκη κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στα 25 μ. αεροβόλο πιστόλι στους δεύτερους Ευρωπαϊκούς Αγώνες...
26.06.2019, 15:39
Γιαννακόπουλος: Άκουσα αυτά που ήθελα από τον Μητσοτάκη, περιμένω πράξεις
Συγκρατημένα αισιόδοξος, αλλά και ικανοποιημένος από αυτά που άκουσε από τον Κυριάκο Μητσοτάκη δήλωσε ο...
26.06.2019, 14:13
Προκλητικές δηλώσεις για Αντετοκούνμπο: «Ο Γιάννης δεν είναι Έλληνας»
Τι δήλωσε ο Νιγηριανής καταγωγής πρόεδρος των Τορόντεο Ράπτορς
25.06.2019, 21:12
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Από τα Σεπόλια στην κορυφή του κόσμου
Τον τίτλο αυτό τον περίμεναν με μεγάλη προσμονή οι Μπακς και δεν έμειναν απλά στα συγχαρητήρια προς τον...
25.06.2019, 10:55
Το tweet Μητσοτάκη για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο: Μας κάνεις περήφανους!
«Μας έφτιαξε τη μέρα» είπε επίσης ο επικεφαλής της ΝΔ μιλώντας στο Θέμα 104,6.
25.06.2019, 09:10
Ο Γιάννης MVP της σεζόν στο NBA! (video)
Ιστορία έγραψε τα ξημερώματα της Τρίτης ο Γιάννης Αντετοκούνμπο.
25.06.2019, 07:09
Κόπα Αμέρικα: Ο Καβάνι «σκότωσε» τη Χιλή
Η Ουρουγουάη νίκησε 1-0 τη Χιλή στο 82’ στην τρίτη αγωνιστική του τρίτου ομίλου του Copa America της...