ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Kαθησυχαστικές οι εξετάσεις του Σωκράτη Διούδη

Σε ανακοίνωση προέβη η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, σχετικά με τον τραυματισμό του τερματοφύλακα της ομάδας Σωκράτη Διούδη.

 
Σε ανακοίνωση προέβη η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, σχετικά με τον τραυματισμό του τερματοφύλακα της ομάδας Σωκράτη Διούδη. 

Όπως αναφέρει το ιατρικό δελτίο της ΠΑΕ, 

«Ο Σωκράτης Διούδης υπέστη κρανιοεγκεφαλική κάκωση στον σημερινό αγώνα και μεταφέρθηκε άμεσα στο ΥΓΕΙΑ. Οι απεικονιστικές εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε(αξονική εγκεφάλου και αυχένα, triplex καρωτίδων) ήταν καθησυχαστικές. Ο ποδοσφαιριστής θα παραμείνει στην α΄νευροχειρουργική κλινική του ΥΓΕΙΑ(θεράπων ιατρός Παναγιώτης Σιούτος)για περαιτέρω παρακολούθηση και αναμένεται αύριο να πάρει εξιτήριο».

 
Ολυμπιακός: Γήπεδο 15.000 θέσεων στο Ελληνικό οραματίζονται οι Αγγελόπουλοι
Μετά τις προγραμματικές δηλώσεις του πρωθυπουργού, Κυριάκου Μητσοτάκη, στη βουλή, όπου μεταξύ άλλων...
21.07.2019, 17:26
Ο Μανωλάς χορεύει τους παίχτες της Νάπολι... συρτάκι (video)
Ο Κώστας Μανωλάς ανήκει πλέον στην Νάπολι και τους χορεύει συρτάκι.
20.07.2019, 15:54
Κοντά σε συμφωνία με Τζον Φαν Σιπ για την Εθνική η ΕΠΟ
Άλλωστε, η ΕΠΟ, το διάστημα της αναζήτησης ενός αντικαταστάτη του Αναστασιάδη είχε ασχολήθηκε αρκετά με...
20.07.2019, 13:59
Οριστικό: Κατέθεσε συμμετοχή σε Α2 και Κύπελλο ο Ολυμπιακός
Τη διαδικασία για να αγωνιστεί την προσεχή σεζόν στην Α2 και στο Κύπελλο Ελλάδας κίνησε ο Ολυμπιακός.
19.07.2019, 20:26
Πρώτη συνεδρίαση της ομάδας εργασίας για τον Βοτανικό
Με την παρουσία του νεοεκλεγέντος Δημάρχου Αθηναίων Κώστα Μπακογιάννη και του Προέδρου του Παναθηναϊκού...
19.07.2019, 14:04
Συμφωνία ΠΑΟΚ με Κοεντράο
Τη σπουδαία μεταγραφή του Φάμπιο Κοεντράο ετοιμάζεται να ολοκληρώσει ο ΠΑΟΚ!
18.07.2019, 23:54
Το Λαύριο απέσυρε το αίτημα παραμονής του και επιβεβαίωσε το deal με Κύμη
Σε μία ενέργεια, με την οποία επιβεβαίωσε πως βρήκε τον δρόμο για να μείνει στην Α1, προέβη το Λαύριο.
18.07.2019, 00:33
Διέλυσε τη Φέγενορντ στην Ολλανδία ο Παναθηναϊκός
Ο Παναθηναϊκός πετούσε… φωτιές στις αντεπιθέσεις και εκμεταλλευόμενος την ταχύτητά του, αλλά και το μηδέν...