ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Παρακολουθήστε live τον 4ο τελικό μπάσκετ ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟ

Παρακολουθήστε ζωντανά ΕΔΩ από το sport-fm.gr τον τέταρτο αγώνα τη σειράς των τελικών για το πρωτάθλημα μπάσκετ, ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό.

 
Παρακολουθήστε ζωντανά ΕΔΩ από το sport-fm.gr τον τέταρτο αγώνα τη σειράς των τελικών για το πρωτάθλημα μπάσκετ, ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό.

Ο Παναθηναϊκός προηγείται στη σειρά με 2-1 και απέχει μόλις μία νίκη από την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Σε περίπτωση νίκης του Ολυμπιακού η σειρά θα κριθεί σε πέμπτο τελικό στο ΟΑΚΑ.

Άρθρα που παραπέμπουν εδώ

 
Ηττήθηκε από τον Γκοφέν ο Τσιτσιπάς
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς δεν μπόρεσε να ξεπεράσει το εμπόδιο του Νταβίντ Γκοφέν στο τουρνουά του Σινσινάτι.
15.08.2018, 01:56
Στα πλέι οφ του Champions League προκρίθηκε η ΑΕΚ
ΑΕΚ-Σέλτικ 2-1! Έτσι η Ένωση, σε συνδυασμό με το 1-1 της Σκωτίας, προκρίθηκε στα play off του Champions League
14.08.2018, 22:59
«Τσάρος» στη Μόσχα ο ΠΑΟΚ!
Αυτός ο ΠΑΟΚ τα μπορεί όλα! Οι εξαιρετικοί Θεσσαλονικείς εκμεταλλευόμενοι και το γεγονός ότι η Σπάρτακ...
14.08.2018, 22:35
Αποχωρεί από την Formula 1 ο Φερνάντο Αλόνσο
Έπειτα αρκετούς μήνες που το συγκεκριμένο σενάριο «έπαιζε» στα media ως πιθανότητα, με σημερινή του ανάρτηση...
14.08.2018, 18:55
Παπαχρήστου: Αφιερώνω το μετάλλιό μου στα θύματα των φονικών πυρκαγιών
Η πρωταθλήτρια Ευρώπης στο τριπλούν ευχαρίστησε και όλους όσοι τη στήριξαν στην πορεία της προς το χρυσό...
13.08.2018, 12:08
Η Μπαρτσελόνα κατέκτησε το Σούπερ Καπ Ισπανίας
Πικέ στο 41’ και Ντεμπελέ στο 78’ τα γκολ των νικητών
13.08.2018, 03:13
Ηττήθηκε αλλά «κοίταξε στα μάτια» τον Ναδάλ ο Τσιτσιπάς
Έκανε ότι μπορούσε ο Στέφανος Τσιτσιπάς κόντρα στον Ράφα Ναδάλ, όμως δεν μπόρεσε να κοντράρει μέχρι τέλους...
13.08.2018, 02:02
Χάλκινο μετάλλιο για τον Τσιάμη στο τριπλούν στο φινάλε του Ευρωπαϊκού
Έξι τα μετάλλια για την Ελλάδα στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανοιχτού στίβου στο Βερολίνο.
12.08.2018, 23:02
Χρυσός και πάλι ο Πετρούνιας στο Ευρωπαϊκό Ενόργανης Γυμναστικής
Σαρωτικός για τέταρτη διαδοχική φορά σε Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ο Πετρούνιας.
12.08.2018, 18:26
Στην Εντατική με πνευμονία ο Ρονάλντο
Ισπανικά μέσα ενημέρωσης αναφέρουν πως η κατάστασή του βελτιώνεται