ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Ο μάνατζέρ του Τσάβες τον πιέζει να γυρίσει στην Ελλάδα

Αντίθετος με την ενέργεια πελάτη του να αναχωρήσει από την Ελλάδα για την Αργεντινή χωρίς άδεια είναι ο ατζέντης του Τσάβες.

 
Την αντίθεσή του με την ενέργεια του πελάτη του να αναχωρήσει για την Αργεντινή χωρίς άδεια και να παραμένει εκεί μέχρι και σήμερα εξέφρασε ο μάνατζερ του Τσάβες.

Αυτό υπογράμμισε χθες ο μάνατζερ του Αργεντινού επιθετικού στη συνάντηση που είχε με τον εκπρόσωπο του Παναθηναϊκού.

Όπως του διευκρίνισε σε αυτή την πρώτη επαφή ασκεί πιέσεις στον Τσάβες να επιστρέψει στην Ελλάδα γιατί θεωρεί ότι είναι το καλύτερο για εκείνον.

Σήμερα αναμένεται να γίνει δεύτερη συνάντηση του εκπροσώπου του τριφυλλιού με τον μάνατζέρ του Τσάβες αλλά και τον ίδιο τον ποδοσφαιριστή.
 
Ηττήθηκε από τον Γκοφέν ο Τσιτσιπάς
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς δεν μπόρεσε να ξεπεράσει το εμπόδιο του Νταβίντ Γκοφέν στο τουρνουά του Σινσινάτι.
15.08.2018, 01:56
Στα πλέι οφ του Champions League προκρίθηκε η ΑΕΚ
ΑΕΚ-Σέλτικ 2-1! Έτσι η Ένωση, σε συνδυασμό με το 1-1 της Σκωτίας, προκρίθηκε στα play off του Champions League
14.08.2018, 22:59
«Τσάρος» στη Μόσχα ο ΠΑΟΚ!
Αυτός ο ΠΑΟΚ τα μπορεί όλα! Οι εξαιρετικοί Θεσσαλονικείς εκμεταλλευόμενοι και το γεγονός ότι η Σπάρτακ...
14.08.2018, 22:35
Αποχωρεί από την Formula 1 ο Φερνάντο Αλόνσο
Έπειτα αρκετούς μήνες που το συγκεκριμένο σενάριο «έπαιζε» στα media ως πιθανότητα, με σημερινή του ανάρτηση...
14.08.2018, 18:55
Παπαχρήστου: Αφιερώνω το μετάλλιό μου στα θύματα των φονικών πυρκαγιών
Η πρωταθλήτρια Ευρώπης στο τριπλούν ευχαρίστησε και όλους όσοι τη στήριξαν στην πορεία της προς το χρυσό...
13.08.2018, 12:08
Η Μπαρτσελόνα κατέκτησε το Σούπερ Καπ Ισπανίας
Πικέ στο 41’ και Ντεμπελέ στο 78’ τα γκολ των νικητών
13.08.2018, 03:13
Ηττήθηκε αλλά «κοίταξε στα μάτια» τον Ναδάλ ο Τσιτσιπάς
Έκανε ότι μπορούσε ο Στέφανος Τσιτσιπάς κόντρα στον Ράφα Ναδάλ, όμως δεν μπόρεσε να κοντράρει μέχρι τέλους...
13.08.2018, 02:02
Χάλκινο μετάλλιο για τον Τσιάμη στο τριπλούν στο φινάλε του Ευρωπαϊκού
Έξι τα μετάλλια για την Ελλάδα στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανοιχτού στίβου στο Βερολίνο.
12.08.2018, 23:02
Χρυσός και πάλι ο Πετρούνιας στο Ευρωπαϊκό Ενόργανης Γυμναστικής
Σαρωτικός για τέταρτη διαδοχική φορά σε Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ο Πετρούνιας.
12.08.2018, 18:26
Στην Εντατική με πνευμονία ο Ρονάλντο
Ισπανικά μέσα ενημέρωσης αναφέρουν πως η κατάστασή του βελτιώνεται