ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Μήνυμα Λυμπερόπουλου σε Γιόχανσον: Είμαστε δίπλα σου

Ο Νίκος Λυμπερόπουλος επικοινώνησε με τον Γιάκομπ Γιόχανσον μεταφέροντας όλες τις ευχές των ανθρώπων της ΑΕΚ και τη στήριξή τους μετά τον σοβαρό τραυματισμό του. Έντονο ενδιαφέρον από Μελισσανίδη.

 
Τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιάκομπ Γιόχανσον είχε ο Νίκος Λυμπερόπουλος μετά την είδηση του σοβαρού τραυματισμού του.

Ο τεχνικός διευθυντής της ΑΕΚ μετέφερε στον Σουηδό μέσο τις ευχές όλων στις τάξεις της ομάδας και τον διαβεβαίωσε πως θα έχει τη στήριξή τους στην προσπάθειά του να επιστρέψει το συντομότερο και πάλι δυνατός στα γήπεδα. Ο Γιόχανσον ευχαρίστησε τον «Λύμπε» και ανανέωσαν το ραντεβού τους για να τα πουν μόλις φτάσει ο παίκτης στην Αθήνα.

Ιδιαίτερο ενδιαφέρον για την κατάσταση του ποδοσφαιριστή έδειξε από την πρώτη στιγμή ο Δημήτρης Μελισσανίδης, που ζήτησε να ενημερωθεί για την κατάσταση του ποδοσφαιριστή και φυσικά στενοχωρήθηκε πολύ για την ατυχία του.

Πηγή: sport-fm.gr
 
Οριστικά τέλος ο Τουρέ από τον Ολυμπιακό!
Τίτλοι τέλους στη συνεργασία του Ολυμπιακού με τον Γιάγια Τουρέ. Συμφωνήθηκε το «διαζύγιο».
11.12.2018, 11:40
Πρόωρος τελικός: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός στα ημιτελικά του Κυπέλλου!
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός και Κύμη ΠΑΟΚ ανέδειξε η κλήρωση στα ημιτελικά.
10.12.2018, 13:48
Η Ρίβερ κατέκτησε το Κόπα Λιμπερταδόρες στην παράταση
Με δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης, η Ρίβερ Πλέιτ νίκησε με ανατροπή την Μπόκα στο «Σαντιάγο...
10.12.2018, 00:41
Ανατροπή… πρωταθλητή ο ΠΑΟΚ!
Ξετύλιξε το δώρο ο ΠΑΟΚ. Κάνοντας come back κόντρα στην ΑΕΛ (με 10 από το 45') με πέναλτι του Πρίγιοβιτς και...
09.12.2018, 21:59
Νοκ άουτ με τρεις… μπαλωθιές του ΟΦΗ ο Παναθηναϊκός!
Εκμεταλλευόμενος τα λάθη του Παναθηναϊκού, ο ανώτερος ΟΦΗ σκόραρε για πρώτη φορά φέτος τρία γκολ -με...
09.12.2018, 19:33
«Πνίγηκε» στα Πηγάδια ο Ολυμπιακός
Ένας αναποτελεσματικός Ολυμπιακός, κόλλησε στο 1-1 με την Ξάνθη και έχασε έδαφος στην κούρσα για τον τίτλο.
09.12.2018, 18:11
1o τουρνουά τένις Junior OPEN ΑΟ Παλαιού Φαλήρου
Στόχος μας είναι η συμμετοχή στην άθληση, στην ψυχαγωγία, καθώς και στην γνωριμία και σύσφιξη των σχέσεων...
09.12.2018, 14:59
Βρετανία: Ρατσιστική επίθεση οπαδού της Τσέλσι στον Στέρλινγκ (βίντεο)
Πολύ άσχημο περιστατικό, Τσέλσι και αρχές ήδη ερευνούν την υπόθεση.
09.12.2018, 10:39
Με κεφάτο Πόνσε, η ΑΕΚ «καθάρισε» τη Λαμία!
Δίχως να φορτσάρει ιδιαίτερα, η ΑΕΚ επικράτησε 2-0 της Λαμίας στο ΟΑΚΑ και πανηγύρισε τη 2η συνεχόμενη νίκη...
08.12.2018, 21:56
Ήρωας Παπαδόπουλος, τιμωρός Φερνάντεθ στο 90’ και... τέζα ο ΠΑΣ!
Λύτρωση στο 90’ για τον Αστέρα Τρίπολης! Η ομάδα του Γιώργου Παράσχου έχοντας σε εξαιρετική μέρα τον...
08.12.2018, 20:06

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 43  Επόμενη