ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Βαγγέλης Μάντζιος ο ντοπέ ποδοσφαιριστής στη Super League!

Θετικός σε χρήση αναβολικών ουσιών βρέθηκε ο Βαγγέλης Μάντζιος και αυτός είναι ο λόγος που δεν έχει αγωνιστεί από τις 12 Φεβρουαρίου με τον Λεβαδειακό.

 
Εδώ κι αρκετές ημέρες έχει διαρρεύσει ότι ποδοσφαιριστής ομάδας της Superleague βρέθηκε θετικός σε έλεγχο ντόπινγκ. Την περασμένη Τρίτη μάλιστα έγινε γνωστό ότι και το δεύτερο δείγμα του εν λόγω ποδοσφαιριστή ήταν θετικό.

Συγκεκριμένα πρόκειται για τον επιθετικό του Λεβαδειακού, Βαγγέλη Μάντζιο, όπως αποκάλυψε στην ραδιοφωνική του εκπομπή στο Αθλητικό Metropolis, ο Κυριάκος Θωμαΐδης.

Αξίζει να θυμίσουμε ότι πρόσφατα η Λάρισα με ανακοίνωσή της είχε “φωτογραφίσει” τον έμπειρο στράικερ των Βοιωτών ότι είναι εκείνος που έχει βρεθεί θετικός σε χρήση αναβολικών ουσιών κι έθετε ερωτηματικά για τον λόγο που δεν δημοσιοποιούνταν το όνομά του.

Να σημειώσουμε ότι ο Μάντζιος δεν έχει αγωνιστεί από τις 12 Φεβρουαρίου με τον Λεβαδειακό, ενώ τέσσερις ημέρες μετά έγινε γνωστή η είδηση περί “ντοπαρισμένου” ποδοσφαιριστή της Superleague.
 
Καυστικό σχόλιο Καντέρ για Ερντογάν: Δεν μπορεί να έπαθε ανακοπή γιατί...
Δείτε την ανάρτηση του Τούρκου NBAερ για τις φήμες πως έχει πεθάνει από ανακοπή καρδιάς ο Ρετζέπ Ταγίπ...
23.07.2019, 13:56
Στην Αθήνα για Παναθηναϊκό ο Νούνιες
Περνάει από ιατρικά και υπογράφει ο Πορτογάλος στόπερ.
22.07.2019, 20:16
Κλήρωση του… χεριού μας στα προκριματικά του Ευρωμπάσκετ 2021
Στους ομίλους όπου συμμετέχουν οι τέσσερις οικοδέσποινες θα προκρίνονται στα τελικά οι δύο άλλες ομάδες που...
22.07.2019, 14:40
Προκριματικά Champions League:Mε Άγιαξ ο ΠΑΟΚ, με Μπασακσεχίρ ο Ολυμπιακός
Οι Θεσσαλονικείς κληρώθηκαν να αντιμετωπίσουν τον Άγιαξ, στις 6 ή 7 και 13 Αυγούστου.
22.07.2019, 13:19
Είπε το «ναι» στον Παναθηναϊκό ο Τζόνσον - Απομένουν οι υπογραφές!
Ο Τζόνσον είναι ένας παίκτης με μεγάλη εμπειρία στο ΝΒΑ με θητεία σε Τίμπεργουλβς, Σανς, Λέικερς, Κλίπερς...
22.07.2019, 11:24
Δεν έκανε την υπέρβαση με ΗΠΑ η Εθνική πόλο γυναικών
Καμία αντίσταση δεν μπόρεσε να φέρει στις ανώτερες ΗΠΑ η Εθνική ομάδα πόλο των γυναικών, καθώς ηττήθηκε...
22.07.2019, 09:58
Πάει Lakers ο Κώστας Αντετοκούνμπο!
Οι Λέικερς πήραν τον Κώστα Αντετοκούνμπο από τη waivers list!
22.07.2019, 09:04
Υπέστη έμφραγμα και κατέρρευσε στο γήπεδο ο προπονητής της Ντ Βουκουρεστίου
Σοκαριστικές στιγμές στο ρουμάνικο ντέρμπι ανάμεσα στη Ντιναμό Βουκουρεστίου και την Κραϊόβα.
21.07.2019, 22:50
Ολυμπιακός: Γήπεδο 15.000 θέσεων στο Ελληνικό οραματίζονται οι Αγγελόπουλοι
Μετά τις προγραμματικές δηλώσεις του πρωθυπουργού, Κυριάκου Μητσοτάκη, στη βουλή, όπου μεταξύ άλλων...
21.07.2019, 17:26
Ο Μανωλάς χορεύει τους παίχτες της Νάπολι... συρτάκι (video)
Ο Κώστας Μανωλάς ανήκει πλέον στην Νάπολι και τους χορεύει συρτάκι.
20.07.2019, 15:54

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 50  Επόμενη