ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Ειρηνική πορεία διαμαρτυρίας φίλων του Παναθηναϊκού

Ειρηνική πορεία διαμαρτυρίας πραγματοποίησαν φίλοι του Παναθηναϊκού στη Βουλή, τα γραφεία των ΑΝΕΛ και τα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας.

 
Ειρηνική πορεία διαμαρτυρίας πραγματοποίησαν φίλοι του Παναθηναϊκού στη Βουλή, τα γραφεία των ΑΝΕΛ και τα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας.

Οι φίλοι του Παναθηναϊκού διαμαρτύρονται για την απόφαση του υφυπουργού αθλητισμού Σταύρου Κοντονή σύμφωνα με την οποία κλείνει μέχρι το τέλος της αγωνιστικής περιόδου η θύρα 13 και 14.

 
Εγκρίθηκε το καταστατικό της ΕΠΟ, ανοίγει ο δρόμος για τις εκλογές
Αφού εγκρίθηκε το καταστατικό από το αρμόδιο Ειρηνοδικείο, πλέον έχουν γίνει όλα και αυτό που μένει είναι να...
21.07.2017, 18:43
Η FIFA φέρνει στη Super League το video assistance referee
H παρουσίαση θα γίνει από τον Μαλτέζο, Μπιόρν Βασάλο, ο οποίος ηγείται το τμήματος των εθνικών ομοσπονδιών.
21.07.2017, 12:11
Περνάει μείωση ομάδων και πρωτάθλημα χωρίς πλέι οφ!
Πολύ κοντά σε λύση που θα ξεμπλοκάρει το πρωτάθλημα βρίσκονται οι «μεγάλοι».
21.07.2017, 12:04
Η Ελλάδα στην 15η θέση της UEFA, απειλή από Δανία
Η νίκη του Πανιωνίου στη Σλοβενία επί της Γκόριτσα, για το Europa League, έδωσε βαθμούς στην Ελλάδα, η οποία...
21.07.2017, 12:01
Δεν βρήκε συμβόλαιο στο ΝΒΑ και μένει στον ΠΑΟ ο Σίνγκλετον
Ο Κρις Σίνγκλετον θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Παναθηναϊκού και την επόμενη σεζόν, αφού δεν βρήκε το...
21.07.2017, 11:58
Κατατέθηκε η ΜΠΕ της υπογειοποίησης για το γήπεδο της ΑΕΚ
Προχωράει όπως φαίνεται ακόμη μια σημαντική πτυχή του πρότζεκτ για την επιστροφή της ΑΕΚ στη Νέα Φιλαδέλφεια.
21.07.2017, 11:52
H FIFA βλέπει Βασιλειάδη, Super League, KΕΔ για τα "ανοιχτά θέματα"
Καθοριστικές συναντήσεις για τα ανοιχτά θέματα που υπάρχουν στην ΕΠΟ και στη διαιτησία θα έχει αντιπροσωπεία...
20.07.2017, 19:55
Άμεση διενέργεια εκλογών ζητά ο Καπράλος στην ΕΟΕ
Ο κ. Καπράλος κάνει λόγο για «πανικό» της απέναντι πλευράς και επαναλαμβάνει το αίτημά του για άμεση...
20.07.2017, 19:48
Προφυλάκιση του προέδρου της ισπανικής ομοσπονδίας ζήτα ο δικαστής!
Την προφυλάκισή του Άνχελ Μαρία Βιγιάρ ζήτησε ο επικεφαλής δικαστής της υπηρεσίας διαφθοράς του Εθνικού...
20.07.2017, 19:41
Στους "8" με πρωτιά στον όμιλο μετά το 11-8 επί της Αυστραλίας η Εθνική
Τη μεγαλύτερη νίκη της τελευταίας πενταετίας πέτυχε η εθνική υδατοσφαίρισης των γυναικών.
20.07.2017, 19:36

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 141  Επόμενη