ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Ειρηνική πορεία διαμαρτυρίας φίλων του Παναθηναϊκού

Ειρηνική πορεία διαμαρτυρίας πραγματοποίησαν φίλοι του Παναθηναϊκού στη Βουλή, τα γραφεία των ΑΝΕΛ και τα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας.

 
Ειρηνική πορεία διαμαρτυρίας πραγματοποίησαν φίλοι του Παναθηναϊκού στη Βουλή, τα γραφεία των ΑΝΕΛ και τα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας.

Οι φίλοι του Παναθηναϊκού διαμαρτύρονται για την απόφαση του υφυπουργού αθλητισμού Σταύρου Κοντονή σύμφωνα με την οποία κλείνει μέχρι το τέλος της αγωνιστικής περιόδου η θύρα 13 και 14.

 
Tο πρόγραμμα των τελικών και των μικρών τελικών της Α1 Μπάσκετ
Την προσεχή Κυριακή ξεκινούν οι σειρές Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού και ΑΕΚ-Άρη για την Α1 Μπάσκετ.
26.05.2017, 00:17
"Σκούπισε" τον Άρη ο ΟΣΦΠ - Την Κυριακή ξεκινούν οι τελικοί με ΠΑΟ
Δείχνοντας αμυντική συνέπεια για ένα ημίχρονο, ο Ολυμπιακός επικράτησε του Άρη (79-65), έκανε το 3-0 στη...
25.05.2017, 20:53
Θάνος στο ΟΑΚΑ για το ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, Καραντώνης στο ΠΑΟ-Πανιώνιος
Ο Δημήτρης Θάνος ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση για την 5η αγωνιστική των play-off της Super League...
25.05.2017, 20:16
Aναβιώνει το Ολυμπιακό άθλημα της κολύμβησης μετ’ εμποδίων στη Σύρο! (vid)
Η Σύρος και φέτος, με το 2nd TRIMORE Syros Triathlon 2017 (15-16-17-18 Ιουνίου), θα είναι στο επίκεντρο του...
25.05.2017, 20:11
Παναγόπουλος: Ο Παναθηναϊκός δεν συγκάλυψε ποτέ – Να ακολουθήσουν κι άλλοι
Για τις ενέργειες των ανθρώπων του Παναθηναϊκού μέχρι τη σύλληψη του οπαδού που πέταξε το κουτάκι μπίρας...
25.05.2017, 19:57
Ο Χιμένεθ διέψευσε τα όσα γράφτηκαν για το μέλλον του στην ΑΕΚ
Τι αναφέρει ο Μανόλο Χιμένεθ για την «επίμαχη» απάντησή του στη Marca σχετικά με το μέλλον του στην ΑΕΚ.
25.05.2017, 19:53
Από αύριο η απόφαση για τον τελικό της ντροπής!
Ολοκληρώθηκε η εκδίκαση για τα επεισόδια ανάμεσα στους οπαδούς του ΠΑΟΚ και της ΑΕΚ στον τελικό της ντροπής.
25.05.2017, 19:35
Βαλβέρδε: Όταν έχω πρόταση από τη Μπαρτσελόνα θα το μάθετε
Κι ενώ τα δημοσιεύματα θέλουν τον Ισπανό τεχνικό να έχει ήδη πει "ναι"στους Μπλαουγκράνα, εκείνος αφήνει...
25.05.2017, 12:09
Επεισόδιο Μανωλά-Περότι, έστειλε και τους δύο στα αποδυτήρια ο Σπαλέτι
Ενταση, νευρικότητα και επεισόδιο στην προπόνηση της Ρόμα, ανάμεσα σε Μανωλά και Περότι.
25.05.2017, 12:01
Νεκρός αθλητής του ράγκμπι που κατέρρευσε κατά τη διάρκεια αγώνα
Την τελευταία του πνοή σε ηλικία 22 ετών άφησε ο Μπίβαν Μούντι σε νοσοκομείο στο Νέλσον, πέντε μέρες μετά...