ΖΩΗ


Μητέρα στα 50 της η Τζάνετ Τζάκσον

Η τραγουδίστρια και ο άνδρας της, Ουισάμ αλ Μάνα, επιχειρηματίας στο Κατάρ, δήλωσαν ενθουσιασμένοι για τη γέννηση του γιού τους, Εϊσσά αλ Μάνα.

 
Μητέρα για πρώτη φορά στα 50 της έγινε η γνωστή τραγουδίστρια Tζάνετ Τζάκσον σύμφωνα με την ανακοίνωση που εξέδωσε ο υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων της τραγουδίστριας.

Η τραγουδίστρια και ο άνδρας της, Ουισάμ αλ Μάνα, επιχειρηματίας στο Κατάρ, δήλωσαν ενθουσιασμένοι για τη γέννηση του γιού τους, Εϊσσά αλ Μάνα.

«Η γέννα της τραγουδίστριας ήταν ομαλή και τώρα ξεκουράζεται» ανέφερε μεταξύ άλλων η ανακοίνωση της εκπροσώπου της τραγουδίστριας. 

Τον περασμένο Απρίλιο, όταν η τραγουδίστρια ακύρωσε την περιοδεία της με τίτλο «Unbreakable», φούντωσαν οι φήμες για την εγκυμοσύνη της.

Η ίδια, απευθυνόμενη στους θαυμαστές της μέσω ενός βίντεο που δημοσιοποίησε, είχε πει ότι «μια ξαφνική αλλαγή» την υποχρέωσε να ακυρώσει τις συναυλίες.

Από το 2012 που παντρεύτηκε δήλωνε ότι ήθελε να επικεντρωθεί στο να δημιουργήσει οικογένεια. 

Η Τζάνετ Τζάκσον γεννήθηκε στις 16 Μαΐου 1966 στην Ιντιάνα και είναι η μικρότερη από τα εννέα παιδιά που απέκτησε η οικογένεια και ασφαλώς αδελφή του Μάικλ Τζάκσον.

Το πρώτο της άλμπουμ με τίτλο Janet Jackson κυκλοφόρησε το 1982, για να ακολουθήσουν άλλα 10. Το τελευταίο με τίτλο Unbreakable κυκλοφόρησε το 2015 ενώ έχει κερδίσει επτά βραβεία Grammy.

 
Tερματοφύλακας ο Σουλτς μετά τις εκλογές στο Ζάαρ!
Το εκλογικό αποτέλεσμα στο μικρό κρατίδιο του Ζάαρ κρίνεται ως «προσγείωση στην πραγματικότητα» για το SPD
26.03.2017, 21:03
Τσίπρας και ο Βέλγος πρωθυπουργός μαζί για τον αγώνα της Εθνικής
"Ελπίζω να τον πειράζω εγώ μετά κι όχι αυτός εμένα"
25.03.2017, 22:39
Άρτα: Σκυλίτσα περιμένει επί δύο μήνες στον τάφο του αφεντικού της
Τη συγκινητική ιστορία έφερε στη δημοσιότητα το Φιλοζωικό Σωματείο Άρτας
25.03.2017, 22:05
Η Ευρωπαϊκή Επιτροπή τιμά την εθνική επέτειο με μια γλυκιά φωτογραφία
«Χρόνια Πολλά Ελλάδα! Χρόνια Πολλά σε όλους τους Έλληνες όπου κι αν βρίσκονται!»
25.03.2017, 16:03
Η αλλαγή της θερινής ώρας μπορεί να ζορίσει τον οργανισμό σας
Μια πρωτότυπη ψυχολογική μελέτη το Δεκέμβριο του 2016, σύμφωνα με το πρακτορείο Reuters, έδειξε ότι, την...
25.03.2017, 11:49
Τετράχρονος συνεργάζεται με τη Siri και σώζει τη μητέρα του
Ένα τετράχρονο αγόρι έσωσε τη ζωή της αναίσθητης μητέρας του, μιλώντας με τη Siri του iPhone της, που...
23.03.2017, 15:40
Colour Day Run: Ο πιο πολύχρωμος αγώνας δρόμου της Αθήνας
To Colour Day Run είναι ένας διαφορετικός αγώνας δρόμου 5K στον οποίο… όλοι είναι νικητές!
22.03.2017, 11:33
Σαμπουάν με γελοιογραφικά πορτραίτα των υποψήφιων προέδρων της Γαλλίας
Μαύρα μαλλιά μπερδεύονται στην όμορφη ξανθή χαίτη σας; Μια είναι η λύση! Το σαμπουάν Μαρίν Λεπέν που θα...
21.03.2017, 15:45
Παγκόσμια Ημέρα Συνδρόμου Down για την ευαισθητοποίηση & ενεργοποίηση όλων
Οι διακρίσεις των ατόμων με Σύνδρομο Down μπορεί να είναι η καταναγκαστική στείρωση, η κοινωνική απομόνωση...
21.03.2017, 10:36
O νέος χαρακτήρας του Sesame Street είναι ένα κορίτσι με αυτισμό
Σύμφωνα με το BBC, 1 στα 68 παιδιά στις ΗΠΑ είναι αυτιστικό.
20.03.2017, 14:29

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 22  Επόμενη