ΖΩΗ


Fun in the sun: Θαλάσσιες ενυδρίδες κάνουν νεροτσουλήθρα (video)

Το βίντεο, διάρκειας 11 δευτερολέπτων, με τίτλο "Διασκεδάζοντας", δείχνει μια ομάδα θαλάσσιων ενυδρίδων που φαίνεται πράγματι να καταδιασκεδάζουν με το παιχνίδι τους σε πάρκο

 
Ιδιαίτερη διάδοση γνωρίζει στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ένα βίντεο που δείχνει θαλάσσιες ενυδρίδες να περνάνε καλά… κάνοντας νεροτσουλήθρα! 

Το βίντεο, διάρκειας
11 δευτερολέπτων, με τίτλο "Διασκεδάζοντας", δείχνει μια ομάδα θαλάσσιων ενυδρίδων που φαίνεται πράγματι να καταδιασκεδάζουν με το παιχνίδι τους σε πάρκο. 

Μάλιστα, στο τέλος του βίντεο, ένα από τα θηλαστικά γυρίζει πίσω στην κορυφή της νεροτσουλήθρας για ένα ακόμα γύρο παιχνιδιού! Ζώα, αλλά με τόσο ανθρώπινη συμπεριφορά…


 
Ο γάμος Μπαλατσινού – Κικίλια σε φωτογραφίες (pics)
Με τα ιερά δεσμά του γάμου ενώθηκαν η Τζένη Μπαλατσινού και ο Βασίλης Κικίλιας.
17.06.2019, 09:32
H πρώτη κοντινή φωτογραφία του Άρτσι για την ημέρα του Πατέρα (φωτογραφίες)
Το βασιλικό ζευγάρι επέλεξε τη σημερινή ημέρα που είναι η γιορτή του Πατέρα, για να δημοσιεύσει φωτογραφία...
16.06.2019, 16:25
Στους Jethro Tull ο πρόεδρος της ΝΔ Κ. Μητσοτάκης με την κόρη του
15.06.2019, 22:53
Γαλλία: Με ιλίγγους και πονοκεφάλους νοσηλεύεται ο Αλέν Ντελόν
Τα συμπτώματα αυτά πιθανόν οφείλονται στην καρδιακή αρρυθμία από την οποία πάσχει ο ηθοποιός
14.06.2019, 21:13
Εμφάνιση έκπληξη της Κιμ Καρντάσιαν στον Λευκό Οίκο (Video+pics)
Η σταρ των ριάλιτι, Κιμ Καρντάσιαν επισκέφθηκε τον Λευκό Οίκο προκειμένου να βοηθήσει το πρόγραμμα που...
14.06.2019, 10:18
Ένα παιδί μετράει τις λέξεις: Προσφυγόπουλο διδάσκει ελληνικά μέσω Facebook
Ο νεαρός Παλαιστίνιος πιστεύει ότι οι πρόσφυγες που φθάνουν στην Ελλάδα πρέπει να καταβάλουν προσπάθεια να...
13.06.2019, 16:49
Oι αδελφοί Αντετοκούνμπο το... έριξαν στο χορό, και είναι ταλαντούχοι (vid)
Αναμένουμε εναγωνίως και τους υπόλοιπους δύο αδελφούς (Θανάσης και Αλέξης) να δείξουν εάν το ‘χουν ως...
12.06.2019, 22:37
Παγκόσμια Ημέρα κατά της παιδικής εργασίας: Νέα στοιχεία για το φαινόμενο
Η παιδική εργασία φαίνεται ότι θα συνεχίσει να αποτελεί φαινόμενο γερά ριζωμένο κυρίως στις φτωχιές κοινωνίες.
12.06.2019, 08:53
Ο Αρκάς για τη «μετακόμιση» από το Μαξίμου και το ηθικό πλεονέκτημα
Tη «μετακόμιση» του ΣΥΡΙΖΑ από το Μέγαρο Μαξίμου σχολιάζει ο Αρκάς με νέο του σκίτσο, συνδυαστικά με τη...
11.06.2019, 21:08
Στον Βοϊδομάτη για ράφτινγκ ο Κώστας Καραμανλής (φωτο)
Ο Κώστας Καραμανλής ήταν ευδιάθετος και έβγαλε selfies
11.06.2019, 18:02

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 24  Επόμενη