ΕΛΛΑΔΑ


Κλήρωση ΛΟΤΤΟ: Ποιοι είναι οι τυχεροί αριθμοί

Οι τυχεροί αριθμοί της κλήρωσης του Λόττο

 
Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη η κλήρωση του ΛΟΤΤΟ που μοιράζει πάνω από 1.000.000 ευρώ στους τυχερούς της πρώτης κατηγορίας.

Οι τυχεροί αριθμοί της κλήρωσης του ΛΟΤΤΟ (2044, 14/08/2019) είναι οι: 16, 34, 30, 7, 31, 26 και Bonus ο αριθμός 12.
 
Τη ζωή του έχασε 56χρονος έπειτα από φωτιά εντός κατοικίας στις Αχαρνές
Στο σημείο βρίσκονται αυτή την ώρα άνδρες του Ανακριτικού Τμήματος της Πυροσβεστικής.
26.08.2019, 10:57
Επιχείρηση-σκούπα της ΕΛΑΣ σε 4 υπό κατάληψη κτίρια στα Εξάρχεια
Ισχυρές δυνάμεις της αστυνομίας πραγματοποίησαν επιχειρήσεις εκκένωσης σε 4 κτίρια στην περιοχή των Εξαρχείων.
26.08.2019, 07:29
Μεγάλη φωτιά σε δασική έκταση στην Πρέβεζα
Πυρκαγιά ξέσπασε αργά το βράδυ της Κυριακής σε δασική έκταση στη περιοχή Νέος Γοργόμυλος - Ανώγειο, στον...
26.08.2019, 03:25
Κατασβέστηκε η φωτιά στην περιοχή του Πυργετού Λάρισας
Κατασβέστηκε η πυρκαγιά που είχε ξεσπάσει στην περιοχή του Πυργετού Λάρισας, καίγοντας ελαιόδεντρα και...
25.08.2019, 23:38
Κάρπαθος: Πώς παγιδεύτηκαν στο βυθό οι δύο άτυχοι δύτες– Βίντεο ντοκουμέντο
Οι δυο αλλοδαποί εντοπίστηκαν νεκροί το απόγευμα της Κυριακής. Βίντεο - ντοκουμέντο έχει καταγράψει...
25.08.2019, 20:41
28χρονος οδηγός παρέσυρε και σκότωσε γιαγιά και το εγγόνι της στο Αίγιο
Ο οδηγός έπεσε στη θάλασσα για να διαφύγει, με τη σύλληψή του να είναι ιδιαίτερα επεισοδιακή.
25.08.2019, 20:26
Μπακογιάννης: Να σηκώσουμε ολόκληρη την Αθήνα ψηλά χωρίς εξαιρέσεις (upd)
«Η Αθήνα είναι και οι εγκαταλελειμμένες και παραμελημένες γειτονιές της. Είναι οι άνθρωποί της που...
25.08.2019, 19:20
Πολυμέτωπη μάχη με τις φλόγες σε όλη την επικράτεια και την Κυριακή
Οι δυνάμεις της Πυροσβεστικής έχουν φτάσει στην περιοχή προσπαθώντας να ελέγξουν την πυρκαγιά.
25.08.2019, 18:50
Κάρπαθος: Aνασύρθηκε η σορός ενός από τους δύο δύτες
Η επιχείρηση ανάσυρσης και της δεύτερης σορού αναμένεται να πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, καθώς οι καιρικές...