ΕΛΛΑΔΑ


Νοίκιαζε διαμερίσματα άλλων !!!

 
Συνελήφθη στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ένας 56χρονος όπου εμφανίστηκε σε δύο περιπτώσεις ως υποψήφιος ενοικιαστής διαμερισμάτων παραλαμβάνοντας μάλιστα τα κλειδιά των σπιτιών. Στη συνέχεια παρουσιάστηκε σε άλλα άτομα  που ήθελαν να νοικιάσουν  τα διαμερίσματα , ως ιδιοκτήτης και κατάφερενα να πάρει δύο μισθωτήρια συμβόλαια και να εισπράξει, συνολικά το χρηματικό ποσό τω 750 ευρώ, ως εγγύηση – προκαταβολή.
 
Βίτσας: Η συζήτηση για τα F-16 έχει αρχίσει από πέρυσι
Ο αναπληρωτής υπουργός Άμυνας έκανε γνωστό ότι θα αναβαθμιστούν περίπου 100 αεροσκάφη και επανέλαβε την...
23.10.2017, 11:41
Στον ανακριτή οδηγείται ο ύποπτος τζιχαντιστής της Αλεξανδρούπολης
Μιλώντας στον ΣΚΑΪ η συνήγορός του υποστήριξε ότι το υλικό οι φωτογραφίες που βρέθηκαν στο κινητό του, και...
23.10.2017, 10:00
Επίθεση με πέτρες εναντίον δημοσιογραφικού συγκροτήματος στη Συγγρού
Στόχος ήταν το κτήριο όπου στεγάζονται οι ιστοσελίδες του ομίλου «24 MEDIA» και η εφημερίδα Έθνος.
23.10.2017, 07:34
Ένας υπερτυχερός κέρδισε τα 1,64 εκατ. ευρώ του Τζόκερ
Ένας υπερτυχερός κέρδισε το ποσό των 1.641.832,92 στην κλήρωση του Τζόκερ το βράδυ της Κυριακής.
23.10.2017, 00:03
Ξυλοκόπησαν δόκιμους αξιωματικούς της σχολής Ευελπίδων στο Μοναστηράκι
Ομάδα νεαρών εντόπισε τους δόκιμους αξιωματικούς, τους θεώρησαν… ακροδεξιούς και τους επιτέθηκαν.
22.10.2017, 20:36
Στο Κοινωνικό Τιμολόγιο ιδιοκτήτες πολυτελών κατοικιών– Δεν πληρώνουν ρεύμα
Συνεχίζουν την κατασπατάληση ρεύματος σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
22.10.2017, 19:47
Επίθεση με βόμβες μολότοφ σε αστυνομικούς στα Εξάρχεια
Σε εξέλιξη έρευνες των αστυνομικών στην περιοχή για τον εντοπισμό τους